Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Depresszios lanyokkal szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depresszios lanyokkal szeretnek ismerkedni, mert en is az vagyok mar honapok ota! Lehetseges ez valahol?

Figyelt kérdés

#Depresszios lanyok
2019. júl. 25. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
És abban mi a jó? Még jobban lehúzzátok egymást? Miért nem inkább egy vagány, belevaló, vidám, extrovertált lánnyal akarsz ismerkedni, aki kihúz a depiből?
2019. júl. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egy olyan lany most eszre sem venne szerintem, csak azt h depresszios vagyok.
2019. júl. 25. 17:15
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

Előbb gyere ki a depresszióból, és utána keress társat. Egy egészséges ember jogosan nem fog észrevenni, nekem sem kéne depressziós, nem várható el, hogy kihúzzon, de egy másik depresszióssal sem járnál jól, mert bár előfordul, hogy a közös probléma mentén egymásba kapaszkodva kimásztok, de nagyobb az esély arra, hogy még mélyebbre húzzátok egymást.

Szedd össze magad, járj szakemberhez, legyél jól, és majd akkor. Ha már jól leszel, te is érzékelni fogod, hogy mennyivel másabb úgy.

2019. júl. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

"Lehetseges ez valahol?" Kérdező, a legkönnyebben csoportterápiákon, viccen kívül...

#1, húzza ki a fenéket... tudod milyen idegesítő, amikor az ember épp szorong, és ott nyüzsög meg zsezseg körülötte valaki?

Nincs is annál romantikusabb, mint amikor két szerető szív este egymáshoz bújva, kéz a kézben veszi be az escitalopramot:)))

2019. júl. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hogy te milyen jol erzed magad masok betegsegen...
2019. júl. 25. 17:34
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Mármint ezt nekem írtad, Kérdező?
2019. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
Miért is? Nincs elég baja a saját depressziójával, még a tiédet is ráterhelnéd? Hogy te milyen jó fej vagy.
2019. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Aha, mert ne?
2019. júl. 25. 17:47
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Egy újabb kamudepressziós öndiagnosztizált féreg vagy. Pont a te fajtád miatt nem veszik az emberek komolyan a tényleges mentális betegségeket.

Töröltetheted ezt is, attól még nem lesz kevésbé igaz :D

2019. júl. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A 4-es humorosan de melled allt... es nem a betegseg(?)eden humorizalt.

Itt ugy latom egyebkent higy neked betegseg tudatod van ami nagyobb baj. Miert van erre szukseged? Nincs jo csaladi let, haverok, nincs kilatasban jo melo, iskola? Mi okozta ezt? Azzal tisztaban vagy? Nem masokat kell lehurrogni amikor segiteni akar, hanem inkabb onismeretet gyakorolni, hogy kigyere a szarbol. Es ezt most nem viccbol irom. Ha egyedul nem megy - pszicho analizis... szakemberrel!

2019. júl. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!