Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kövér lányok milyen félelmeite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér lányok milyen félelmeitek vannak randik kapcsan?

Figyelt kérdés
Van kellemetlen élményeitek?

2019. dec. 25. 17:22
1 2
 11/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Egy félelmem volt: hogy én leszek a ló helyett a szamár!

Annál rosszabbat nem tudtam elképzelni, hogy minden alakul köztünk, beleszeretek utána meg tovább áll, amikor talál egy fogára valóbbat.


De szerencsére alaptalan volt az aggodalmam.

2020. jan. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ha valaki elhív bennünket, akkor valószinű bejön neki az extra hús ! Miert kellene félni ?"

Ez igaz. Nekem anno, mikor kövérebb voltam (165/75), és az egyik sráccal ez szóba került, hogy látja, feszengek, és hogy miért, ő maga mondta, hogy látta a képeket, hogy nézek ki, hogy nem vagyok 50 kg, ha nem tetszenék neki, nyilván nem találkozunk... :D

2020. jan. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek, mert akivel odáig jutok, randi előtt kamerában megmutatom magam, tetőtől talpig. Ruhában is olyanban, amiből le tudja szűrni, vajon beleférek-e neki a lélektani határába, vagy nem.


Szerencsére eddig csak azt kaptam meg, hogy élőben szebb vagyok.

2020. jan. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos még soha nem voltam randin. Elvileg már az "extrán dagi" kategóriát erősítem úgyhogy vannak félelmeim bőven.
2020. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!