Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek mi a minimális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi a minimális elvárásotok a férfiak külsejével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az enyém:

Ne legyen kövér

Ne legyen túlságosan izmos

Ne legyen zsíros haja

Ne legyen kopasz

Ápolt fogai legyenek

Ne legyen túlságosan szőrös

Mosakodjon, ne legyen sohasem büdös

Ápolja a bőrét: ne legyen pattanásos, ne legyenek halott bőrdarabkák az arcán, hidratálja a bőrét


Ha ezeket a minimális elvárásokat teljesíti, akkor főleg az arc dönti el, hogy kell-e nekem.


2019. dec. 25. 18:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
63%

Legyen ápolt, tiszta

Tetsszen nekem


Ennyi. Az, hogy ki tetszik és ki nem, az egy érzés csak, nincsenek fix kritériumok. Rengeteg magasságú, testsúlyú pasi bejött már, volt, hogy kopasz, volt hogy hosszú hajú, szakállas vagy sima arcú is tetszett, minden szemszín, minden hajszín, orrgörbület, bármi, amit el tudsz képzelni. Külsővel kapcsolatban nincsenek nagy elvárásaim, valóban csak az ápoltság, hogy legyen tiszta, körme levágva, foga mosva, mittudomén.


A belső kritériumokon bukik el a jelentkezők 99,99%-a. Ott már nem vagyok ilyen nagylelkű :D

2019. dec. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
8%
Akkor sem lehetek büdös, ha éppen a hányásodból vagy a szarodból vakarlak ki? Csak azért kérdem, mert a jóban-rosszban típusú kapcsolat esetén, simán benne lehet a pakliban. :)
2019. dec. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
79%

Fürödjön minden nap, mosson fogat, kezek-körmök legyen tiszták, ápoltak. Haja is legyen gondozva, ha rövid, járjon fodrászhoz vágatni rendszeresen.

Én személy szerint a nagyon hosszú hónalj és fanszőrzetet nem szeretem egy férfin, ezért legalább szaladjon át rajta egy szakállnyíróval. Plusz pont, ha használ valami jó illatú parfümöt.

2019. dec. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
17%

És te ezeknek amúgy megfelelsz?


vagy csak elvársz valamit a semmire.



(amúgy ezek alap dolgok egy normális embernél... szintem)

2019. dec. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
38%
Örülök, hogy kopasz, szőrös férfiként nem kell félnem attól, hogy összehoz veled a sors.
2019. dec. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
35%
Minimális elvárások....vicc. Kopaszodok, tehetek róla? nem. Mintha ez valami minimum volna, mint hogy valakinek legyen lakása 20 évesen, mert ez kb olyan minimum, mint az.
2019. dec. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
18%

Mosakodjon, ne legyen sohasem büdös


A lábam izzad minden cipőben és büdös a nap végére. Ja és 25-30 ezres merrell, bugatti, s oliver, panama jack cipőim vannak, vagy 20 pár télére is. Jó nagy elvárás, amiről megint csak nem tehet az ember (reggel es este megmosom, de akkor is büdös)

2019. dec. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
13%
Tehát ha az elvárásoknak valaki megfelel és mégse jön be az arca akkor mehet a levesbe és te mit tudsz nyújtani csak olyat várj el ahogy te kínézel
2019. dec. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Megnézel hogy én ütöm e a szinted arcilag?
2019. dec. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
62%
Én pl. szeretem a dagi pasikat és a kopaszsággal sincs bajom. Annyi, hogy legyen ápolt.
2019. dec. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!