Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vonzódik hozzám egy nős férfi? :O

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódik hozzám egy nős férfi? :O

Figyelt kérdés

Nagyon kellemetlen érzés. Állandóan mosolyogva néz rám, sokszor mélyen a szemembe hosszasan. Megfogta már a derekam és a hátam simizte.. Sokszor kérdezget engem, magánéleti dolgokról. Tegnap adott egy arcra puszit, mert este segítettem neki a munkában. Keresi a társaságom, próbál betanítani (nemrég kezdtem itt dolgozni az üzletben, ő már 10 éve itt van). Múltkor bejött az öltözőbe és megkérdezte, hogy átveszem-e a felsőm előtte vagy kimenjen. Sosem beszél a feleségéről, ha mások felhozzák akkor is eltereli a témát. Múltkor kasszáztam és láttam hogy a sorok közül figyel. Amikor jön betanítani pl. a kasszában, és mondja hogy mit csináljak, akkor nem a kezemet nézi hogy mit írok be, hanem az arcom fürkészi.

Mivel még csak 3 hete dolgozom ott, ennyi történt és több nem. Szerintetek lesz ennél több is és vonzódik? Milyen esetben “illene” szólni neki, hogy én erre nem vagyok vevő?



2019. dec. 28. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%

Az első alkalommal szóltál volna, ha te nem lennél rá vevő 🙄

24


U.i.:az első alkalommal illet volna, bár nem a te dolgod egy házas ember erkölcseire vigyázni, a sajátodéra annál inkább

2019. dec. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Aham. Azért nem szóltam, mert egyáltalán nem biztos hogy flörtöl, hiszen lehet hogy alapból közvetlen és barátságos, csak emiatt meg elég gáz lenne szólni, hogy ne flörtöljön, ha eszébe sem jutott. Pont emiatt lett kiírva a kérdés, mert nem tudom eldönteni.
2019. dec. 28. 12:08
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Á, egy random férfi felesleges hozzád ér, puszit ad, megkérdezi, hogy kimenjen-e, amikor átveszed a felsőd (kérdés nélkül kéne kimennie), bámul.

Te csak megjátszod, hogy ilyen buta vagy?

2019. dec. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Már azonnal jelezni kellett volna,hogy Neked ez kellemetlen. Igy,ahogy itt elsőként ezt írtad le.

Ha nem is szóban tiltakoztál volna de ha elhúzódsz, nem engeded,hogy simizzen, megfogja a derekad, vagy bármi egyéb módon Hozzád érjen, nem tartod Vele a szemkontaktust, és nem mosolyogsz vissza, biztos nem merészkedne tovább.


Ezt azonnal bevezetheted, térj ki minden személyes kontaktus elől, és remélhetőleg venni fogja a lapot. Ha ezt nem teszed tovább fog lépni mert azt hiszi,hogy Te is benne vagy ebben.


Mivel kollégák vagytok szerencsésebb lenne ezt jelezned, Ő pedig észrevenné, mint szóban kellene ezt lekommunikálnod Felé.

2019. dec. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Igen, latjuk hogy nem vagy ra vevo :'DDD.
2019. dec. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
Na, te sem fogsz ott dolgozni sokáig...
2019. dec. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Miért kell bántani engem? Másokkal is ilyen, ebből gondoltam hogy közvetlen ember. Miért kell lebutázni engem? Valószínűleg nehéz elhinnem, hogy valóban flörtölne PONT velem. Nektek tényleg jó érzés egy anonim oldalon valakit ennyire megbántani?
2019. dec. 28. 12:25
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

Most az hogy gyakran stíröl, képes fogdosni, végignézné ahogy átöltözöl egyáltalán nem véletlen. Már épp itt lett volna az ideje leállítani.

Egyébként ez akár szexuális zaklatásnak is minősülhet. Már ha lenne annyi sütnivalód felnyomhatnád a főnöknek. Mert neki is van főnöke.

Fenyegesd meg hogy hagyja abba mert ez annak minősül. Nem is értem mire vagy kire vársz.

27F

2019. dec. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

ha nem akarod, hogy valaki megérintsen, puszit adjon vagy bármi ilyesmi (teljesen mindegy milyen okból teszi), akkor azt ne hagyd

legegyszerűbb ha megmondod neki, hogy ezt ne csinálja, mert neked kellemetlen, de ha ezt nem akarod, akkor legalább mutasd ki (pl. húzódj el, ha hozzádér, ne mosolyogj vissza és ne legyél túl kedves)

nyilván nem kell bunkónak lenni, maradj udvarias, de ha nem csinálsz semmit, csak hagyod, akkor azt fogja hinni, hogy te vevő vagy az ő közeledésére

ha nem változtatsz a viselkedéseden és nem látja egyértelműen, hogy ezt nem teheti meg veled, akkor valószínűleg tovább is fog menni ennyinél

2019. dec. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Ollókezű Edward ***** válasza:
79%

Ez már zaklatás. Mi az, hogy a derekadat fogdossa, és lesni akar, miközben te átöltözöl?

A kérdés már csak az, hogy rá akarsz-e ugrani a farkára, vagy nem. Ha nem, akkor egyértelműen kell visszautasítani!

Ah, csajok, tanuljátok meg, hogy minden, ami a ti akaratotok ellenére történik, zaklatás!

Egyébként gondolj abba bele, hogy mennyire esne neked jól, ha te lennél a feleség, és a férjed minden diáklányt fel akarna próbálni. Már csak ezért is vissza kell utasítanod!

2019. dec. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!