Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogosan gondoltam hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan gondoltam hogy tetszem neki, vagy hülye voltam?

Figyelt kérdés

3 hónapig chateltem egy török fiúval, akibe sajnos beleszerettem. Eleinte csak általános dolgokról, majd a féri-nő kapcsolatokrra terelődött a szó, és megosztottuk egymással a saját tapasztalatainkat is. Elég távolságtartó, nem nyomulós fajta, de idővel úgy éreztem, mintha flörtölni kezdene. Megkérdeztem, hogy akkor ez most flört. De azt írta, hogy nem, ő normálisan beszél velem.

Már jó ideje beszélgettünk, amikor egyszer csak azt írta, hogy úgy látja a mi kapcsolatunk nem maradt a fiú-lány barátság mederben. Kérdeztem, hogy akkor most mi legyen. Erre azt írta, hogy legyünk barátok is meg flörtöljünk is. Mondom jó. Ezután után olyanokat írt, hogy korábban azért nem mondta, hogy szép vagyok, mert félt, hogy akkor majd nem fogok arra törekedne hogy még csinosabbnak tűnjek a szemében. Kért egész alakos képet, megjegyzéseket tett a mellemről. Azt írta, hogy rajtam kívül nem beszélget más lánnyal. Kérte, hogy tiltsam le az egyik ismerősömet, mert az szerinte csak szexet akar tőlem. Kérdeztem hogy miért, féltékeny? Nem, csak óvni akar, mert ő ismeri a férfiakat. Azt írta, hogy ha azt akarom, hogy tegyen lépést felém, akkor csináljam azt, amit ő mond. Az első nagy veszekedésünk azért volt, mert nem hitte el, hogy nem vagyok olyan típus aki szexchatelne. Próbált engem bekategorizálni, hogy az a fajta lány vagyok, aki a tisztességével próbálja felülmúlni a szexelős lányokat. Erre hogy ellentmondjak neki, azt mondtam, hogy van egy olyan fiú akivel megtenném. Ezek után napokig nem írt. Azt hittem féltékeny. Majd egy este írt, hogy írjunk szerelmes üzeneteket egymásnak. Mondtam, hogy majd megbeszéljük. Erre másnap írta, hogy ezt egy másik lánynak is mondta aznap este.

Ekkor vesztünk össze véglegesen. Azt mondtam, hogy végig csak játszott velem. De ő váltig állítja, hogy ő nem úgy beszélt velem mint nő a férfival, hogy nem bátorított, szerinte csak normálisan beszélgettünk. Az igaz, hogy írta, hogy nem jövök be neki, de azt hittem, csak taktika.


Mi a véleményeket? Azokból amiket írt, tényleg nem jogosan gondoltam, hogy érez valamit irántam?

Tudom, hogy mindez amit leírtam nagyon himsovinisztának tűnik (rengetegszer megmondtam neki miattam a magamét), de ezek csak részletek, nem adnak teljes képet róla.


2019. dec. 28. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, valamit biztosan érzett, de inkább felejtsd el ezt a fiút egy életre
2019. dec. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi a véleményünk?

Nekem az, hogy normális ember nem chatelget török férfiakkal, mert tudja, hogy szimpla időpazarlás. 15 éves kor fölött azt is tudja mindenki, hogy bele pláne nem szeretünk az ilyen nevesincs netes fazonokba, mert messziről jött ember azt mond, amit akar, és amúgy sincs semmi jövője az egésznek.


Szerintem keress fel egy pszichológust mielőbb! Ha mentálisan egészséges lennél, nem szeretnél bele egy olyan fasziba, akit az életedben nem láttál még...

2019. dec. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Törökországban élek (:


Nem vagyok normális. De nem is ez volt a kérdés...

2019. dec. 28. 21:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz úgy ahogy van. Az elejétől a végéig fájdalmasan gagyi történet. Szokott lenni itt indiaival de kongóival is, amikor kérdezőnk eddigi életét az űrben töltötte teljesen elzárva minden földi információtól. Majd jönnek a frappáns válaszok, személyeskedés úgy ahogy azt magyar módra megszokjattuk. Buék!
2019. dec. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Valahogy sejtettem, hogy ha leírom hogy török kizárólag csak erre fognak koncentrálni a válaszadók. Tökmindegy, hogy milyen származású. Törökországban élek, jól ismerem a török férfiakat. Akibe beleszerettem nem tipikus török fiú.... A törökök nyáladzanak, udvarolnak, képmutatóak. Ő nem volt ilyen.

Sokat beszélgettünk a török férfiakról. Elismerte hogy vannak török férfiakra jellemző tulajdonságai (féltékeny, birtokló), de összességében ironikus hangnemben került elő ez a téma mindig.

2019. dec. 28. 21:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért ne minket hibáztass már, mert TE nem szólsz arról, hogy Töröko.ban élsz!!!


De kérdezek tovább:

- hány éves vagy?

- milyen kapcsolatban vagy a fazonnal?

- személyes találkozókkor hogyan viselkedett veled?

- hányszor és hol randiztatok?

- higy sikerültek a randik?

- ő hány éves?

- függetlenek vagytok mindketten?


A sort hosszan sorolhatnám, mert ezer dolgot le kellene írnod ahhoz, hogy releváns választ adhassunk.

2019. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ő 22 én 23. Nem találkoztunk személyesen, ő más városban él. Függetlenek vagyunk mindketten. Nem gondoltam volna, hogy ezen annyira releváns információk. Nem arról kérdeztem, hogy szerintetek van-e közös jövőnk, csak arról, hogy szerintetek én értelmeztem-e félre a viselkedését?
2019. dec. 28. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!