Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem neki, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bálint11111 kérdése:

Tetszem neki, vagy csak barátkozni akar velem?

Figyelt kérdés
Megismertem egy nagyon szép, és aranyos lányt pár hete de nem tudom tetszem-e neki. Furcsán viselkedik a közelemben, mindig próbál a közelemben lenni, mellém ül órán, meg vár engem az ajtóban hogy együtt tudjunk haza menni, hazafele kettesben beszélget velem, ha nem azon az úton megy haza amerre én, vagy előbb kell neki elmenni, akkor fel hívja a figyelmem mint ha azt akarná sugalni hogy menjek vele mert különben nem tudnánk beszélgetni + nagyon sok egyéb testbeszéd, , , A gond az hogy a múlthéten megkérdeztem hogy eljönn-e sétálni, vagy beülni valahova velem, de azt mondta hogy most semmiképpen nem tud, mert pár helyre el kell még menni-e, itt elbizonytalanodtam azt gondoltam hogy félre értettem őt és csak barátkozni akar. AZ igazság az hogy ez a lány nagyon tetszik nekem, de félek mégegyszer kezdeményezni nála.
2019. okt. 7. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tényleg dolga volt. Kicsit később kérdezd meg újra. Ha akkor is nem, akkor nem.
2019. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda írni hogy mikor rá kérdeztem hogy eljön-e velem, akkor tényleg sietett valahova + tényleg nem a legjobb időpont volt
2019. okt. 7. 20:38
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ha tényleg tetszik neked ez a lány akkor ne legyél ennyire bizonytalan hisz elvégre te vagy a férfi és lehet hogy csak egy határozott felkérésre vár hisz bármennyire régimódi de azzal nincs semmi baj ha megvárja hogy te udvarolj neki.Dolga meg bárkinek lehet hisz mindannyian emberek vagyunk és ha tényleg jeleket küld neked akkor lépjél felé mert ha te nem majd megteszi más és utána bánhatod. Hajrá és sok sikert!
2019. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kiderült mi a probléma, van neki barátja :(
2019. okt. 8. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!