Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miből adódik, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miből adódik, h sokszor lehet látni olyan párokat, ahol a fiú láthatóan (objektíven) kevésbé vonzó, mint a barátnője?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ezekre az emberekre irigy, sőt mitöbb, örülök is, h sikeresek, csak szeretném megérteni a hölgyek szemszögéből, hogyan is történik ez.
2019. dec. 30. 12:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Mert a szép lányoknak nincs bizonyítási kényszerük, ezért kevésbé nézik a külsőt. A középkategóriás lányok számára sokkal fontosabb a külső, ők vonzó férfiakra vadásznak és így versengenek a szép lányokkal.
2019. dec. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azért maradtam anno egy kevésbé vonzó férfivel, mert intelligens volt, jó humorú, színes egyéniség, kifejezetten jól éreztem magam a társaságában, tartalmas beszélgetéseket lehetett vele folytatni.
2019. dec. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
1.! Honnan szeded ezt a nagyon hiteles információt?
2019. dec. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
#3: Tapasztalat.
2019. dec. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a pasi pl jó arc.
2019. dec. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

Mert sok embernek nem a külső a minden. Én is magasról teszek arra, hogy a párom egy félisten legyen. Nem ad hozzá az élményhez számomra. Neki nem az a dolga, hogy díszelegjen mellettem, hanem az, hogy megkapjak tőle olyan dolgokat, amik miatt érdemes kapcsolatban lenni, nem pedig szingliként. Olyan dolgokat, amitől a legjobb barátomnak is érzem egy személyben és amitől biztonságban érzem magam mellette elsősorban érzelmileg. Én elsősorban ezeket az értékeket keresem mindenkiben, ezek adják a közös jövő reményét.


Mindig úgy tekintettem a külsőre, mint egy belépőre. Elég csak annyira stimmelnie, hogy el tudjam képzelni az illetővel a testiséget, szívesen érjek hozzá és a megfelelő belsővel kívánjam is.


Magam felé meg örökké maximalista voltam. Egyrészt ezt nevelték belém, másrészt meg minél jobb vagy, annál jobban válogathatsz. És ha a külső elvárásaim egy erős közepes, én magam odateszem magam kívül-belül, akkor valószínűleg belsőre tudok magamnak találni egy közel tökéletes embert, akit meg is tudok tartani. Legalábbis általában így gondolkodom.

2019. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%

Szeretik őket.

Nekem minden test egyformán csúnya, sose értettem, mások mi alapján különböztetik meg őket. Csak belülről kifele tudok megszeretni embereket.

2019. dec. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%

Azt, hogy valaki mennyire vonzó nem tudod objektíven nézni. Az csak a te szubjektív véleményed.

De egyébként annyi de annyi tulajdonság van ami simán ellensúlyozza, hogy valaki nem fehérneműmodell külsejű. Bármilyen értelmes embernek többet számít ha a párjának szuper személyisége van, jó humora, intelligens, szerelmes alkat stb.

A másik meg, hogy nem lehet egy nő és egy férfi külsejét összehasonlítani. Amíg én feldobok egy kis sminket, felveszek egy olyan ruhát ami kiemeli az alakom addig a párom ott áll és azzal dolgozik amit a genetikától kapott. Egy átlag, mindennapi női és férfi ruha között is vannak nagy különbségek. Nőként fel lehet úgy öltözni csinosan, kicsit figyelemfelhívóbban, hogy nem vagy kisestélyiben. Férfi ruhákkal ez azért nehezebb. Az az objektíven vonzóbb nő elhiheted, hogy pizsamában, smink nélkül ugyan olyan ronda mint bármilyen másik ember.

2019. dec. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,a kérdésemben az objektív szó arra utal, h "egyértelműen belátható" hogy a férfi külsőjebol fakadó vonzerő számottevően alacsonyabb, mint a hölgyé,nem pedig a férfi, mint egyén vonzerejének objektív megállapításáról beszélek.
2019. dec. 30. 13:19
 10/18 anonim ***** válasza:

9: Szerintem sem létezik objektív vonzerő.

Akit vonzóbbnak látsz, az a te megítélésed szerint az, sokaknak másoknak egyáltalán nem vonzó.

Ha csak egyetlen embert is találsz a földön, akinek nem vonzó, máris nem beszélhetsz objektív vonzerőről.

Sokszor még egy 3 fős társaság sem kell ahhoz, hogy találj olyan embert, akinek nem vonzó az, aki neked igen.

2019. dec. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!