Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell viselkedjek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell viselkedjek az első csók után?

Figyelt kérdés

Az első randin megcsókolt a srác, a következő randin csókkal köszönünk? Ezek után miért küzdenek még? A csónak egyébként nem a hódítási folyamat egyik lépcsőjének kéne lennie? Mit gondoltok?


21L



2019. dec. 31. 01:57
 1/3 anonim ***** válasza:

De. Az. Nyilván a szex lesz a következő lépés. Majd az exkluzivitás, amit majd követ az összeköltözés, ha van tervben, házasság, gyerek...

Annak tükrében viselkedj, amiben megállapodtatok, hogy mire fut ki a kapcsolat részetekről. Ha még nem volt ilyen, azonnal tűzzétek napirendre. És figyeljétek egymást és magatokat, hogy megfeleltek-e annak, amit közösen elterveztetek.

2019. dec. 31. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már megtörtént a csók, akkor szerintem következőnél köszönésnél mehet egy finomabb csók megint. Viszont a randin nem kell végig a smárolást erőltetni. Rajtad múlik, milyen gyakran akarod. Az én barátnőm például mondta, hogy tetszett neki az első csók után, hogy simán csókkal üdvözöltem következő tali elején, ezzel bátor lettem a szemébe.
2019. dec. 31. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%
Ilyenkor a következő randi elején mindenképpen anállal kell kezdeni aztán jöhet csók is.
2019. dec. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!