Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » MIt gondoltok arról, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt gondoltok arról, ha az első randin a lány kezdeményezi a csókot?

Figyelt kérdés

Tegnap volt az első randim egy lánnyal, előtte nem ismertem. Igazából egy hete jött dolgozni ahhoz a céghez, ahol én is vagyok. Azonnal megtetszett, így randira hívtam, szerencsére igent mondott, utólag kiderült hogy 2 hónapja ért véget egy hosszú kapcsolata.

Kb. 2 óra beszélgetés/ismerkedés után gyakorlatilag lesmárolt a csaj, ami végülis nem volt rossz...sőt..Csak nekem ez kicsit fura, nem volt még ilyenben részem.

Szerintetek ezt mire véljem?

34F/26L



2019. nov. 27. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyelőre ne vonj le ebből semmiféle következtetést. Számomra is fura, nő vagyok, de egyszer velem is előfordult ilyen. Bár mi a pasival előtte leveleztünk, telefonon beszéltünk, így mikor találkoztunk már olyan volt mintha ezer éve ismertük volna egymást.Én ugyan óvatos voltam, és csak egy puszit adtam (Ő a kezdésné megkérdezte,hogy adhat-e két puszit),de megtettem.


Várd meg a folytatást, és ha tetszett, akkor legyél határozott és viszonozd.

2019. nov. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazából mi is beszélgettünk azért előtte, együtt lehúztunk egy éjszakás műszakot, és végigdumáltuk:)

Mindenképp lesz folytatás, csak azért lepődtem meg mert amúgy kicsit zárkózottnak tűnt, kicsit nehezen nyílt meg először.

2019. nov. 27. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvileg nem neki kéne kezdeményezni, de ha Téged ez nem zavar, akkor jó. Amúgy azt jelenti, hogy bejössz neki és szimpatikus vagy. 🙂
2019. nov. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Farka van.
2019. nov. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha zárkózottnak tűnt, akkor lehet hogy biztosra akart menni. Valószínű túl jó színész, és sokan mondták neki korábban hogy nem mutatja ki az érzéseit, nem látszik rajta semmi, és nem mertek kezdeményezni nála, merthogy ő úgyse akar semmit. És ez csak utólag derült ki, és fogta a fejét hogy pedig neki tetszett az illető és kedvesen viselkedett, hogy-hogy nem látszott. Ezért lehet hogy azt gondolta hogy akkor legalább ebből rögtön kiderül az álláspontja :)
2019. nov. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!