Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van különbség a 20-as és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van különbség a 20-as és 40-es korosztály randizási szokásai között?

Figyelt kérdés
2019. dec. 31. 07:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom, mert 36 éves vagyok és már 12 éve nem randiztam.
2019. dec. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Van, a 20-on évesek rendszeresen művelik, a 40-esek meg már semennyire szinte. :)
2019. dec. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
Van. És jó volna tudni, hogy mi. 20 évesen sokat randiztam most meg nem, mivel 40 vagyok.
2019. dec. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen, van. Közel a 40-hez nehezebben mondok igent a randifelkérésekre. Jobban megválogatom, hogy kibe feccolok energiát. Ha az első randin nem képes egy kávéra vagy egy sütire elhívni (ezek nem nagy összegek pár száz forint), akkor onnantól felejtős a férfi. Huszonéves szingliként túl sok olyan első randim volt, hogy velem fizettettek a pasik. Hát közel 40-esen ezekből nem kérek. Holott most jobban megtehetném, mint akkor. Elég nekem 2 gyerek, akit eltartok, nem kell egy olyan férfi is mellé, akit nem tudok tisztelni a férfiatlan tettei miatt.
2019. dec. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Annyi különbsèg van, hogy ha 40+èvesen nem lenne felesègem akkor már dehogy nősülnèk. Minek? Nem akarom èn dajkàlni a más majmàt, inkàbb nyaralásra költenèk.
2019. dec. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen van, 40+ többe kerül, mert már nem mekibe, dizsibe akarnak menni, hanem komlyabb helyekre. Mondjuk színház, vacsora (nem meki), wellnes hétvége meg ilyesmi.
2019. dec. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Az mèg haggyàn de abban a korban màr gyerekeik vannak. Valahogy nem vonz, hogy más gyerekèt eltartsam ha nekem nincsen 1 sem.
2019. dec. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs különbség, ugyanúgy beülünk egy sütire, kávéra, csak mondjuk sokkal több randim van negyvenévesen. Kis túlzással hetente.
2019. dec. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Alapjáraton nincs.


Kb ugyanúgy kezdődik ahogy utolsó is írta.


ÉS még a szexben sincs különbség, mert ugyanúgy 1 nap vagy 1 hónap után van az első.


Csak a jövőbeni terveik közt van különbség. Általában 30-40 között már kialakult egy jó állása az illetőnek és nehezen dönthető el, hogy ki költözzön oda a másikhoz...plána ha mindkettőnek van háza vagy lakása, vagy hitele az ingatlanra...

2019. dec. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#6 !

40 felett mi is ugyanúgy eljárunk mekibe, vagy fürdőhelyekre! Éteremre , wellnesshétvégére meg jó ha 1x telik egy évben. Viszont annyi a különbség ebben a korban, hogy időnként a kettőnk gyerekeivel is megyünk ;)

2019. dec. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!