Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 40-éves korosztály férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-éves korosztály férfi tagjai rasni alkalmával meghívnak ég italra, vacsorára?

Figyelt kérdés

Hová szoktatok menni első randira ? A pali meghív valamire? Fizet egy kávét, vagy valami mást?

Ha első randin séta volt, akkor masodik, vagy harmadik randin meghív Moziba, vagy vacsorára? Mi a jellemző? Inkább ingyenes programra hív a pali, vagy gavallér, és meghív?


2019. jún. 4. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
A te korosztályod tagjai ugyanúgy viselkednek minden helyzetben?
2019. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Általában érdekelne mi a jellemző!? Fizet, vagy nem fizet! Nem tizenévesekről van szó, hanem saját keresettel rendelkező felnőtekkről, és az lenne a kérdésem,hogy a caajozásba a mai pallik beinvesztálnak-e?
2019. jún. 4. 17:13
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Engem a Pali ne hívjon sehova xD
2019. jún. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Nekem a húszas korosztály fizetni szokta a dolgokat, a többiről nem tudok nyilatkozni.
2019. jún. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ez nem korosztályfüggő. Az én korosztályomra (25-30) is lehetne mondani, hogy sz*rrágó, volt is részem ilyen randikban... Aztán a mostani párom mégis zavarbaejtően sok helyre hív meg, ő azt mondja, neki egyfajta igénye ez az érzés és a késztetés az ajándékozásra, illetve az én meglepésemre, akkor is, ha anyagilag épp szűkösebb időszakban van. Korábban mindig ahhoz szoktam, hogy ha akarok valamit, akkor nekem kell fizetnem mindent és nem is volt semmi jó program, mert a másik még a saját részére is sajnálta a pénzt... Pedig nem volt szegényebbek.


Mi az első randin teáztunk, a másodikon csak sétáltunk, a harmadikon megint kávé vagy tea, utána mentünk enni is, ilyesmi. Illetve azóta is van egy-egy különleges nap, mikor adunk az érzésnek és elmegyünk valahova, ahol van, hogy ő hív meg. Nem várom el, de szeretem, hogy ő ilyen és én is igyekszem valahogy ezt ellensúlyozni a magam oldaláról. És soha többet nem akarnám, hogy valaki miatt lemondjak egy-egy ilyen élményről, mert rajtam akar spórolni vagy, hogy a hidegben sétáltassanak januárban, mert nem akarnak velem egy kávéra se beülni.

2019. jún. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%

Én tudom hogy fordítva vagyok bekötve, de mi sétaltunk az első randin, én nem akartam sehova se beülni a hátam közepére nem kívántam embereket magunk köré :-D

A randi maradék részét a kocsimban töltöttük, csomót beszélgettünk, zenét hallgattunk es ez pont igy volt jó!

2019. jún. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
74% Nálunk is így volt.
2019. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
Mi az a rasni? Racsni? Rasi? :D
2019. jún. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Ugye tudod, hogy van mindenféle 40-es férfi? Nem egyformák, nem ugyanúgy viselkednek.
2019. jún. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Rasni=randi.


Elirta :-D

2019. jún. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!