Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan vélekednétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan vélekednétek, ha a pasi csak a randin mondaná el, hogy volt már egyszer házas?

Figyelt kérdés

Csak a randin árulta el, hogy volt már házas és elvált nem rég. Pedig előtte telefonon beszéltünk többször.


30 N



2019. dec. 31. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Kérdezted tőle, hogy volt-e már házas? Ha nem, akkor mit háborogsz? Csak akkor van jogod, ha akkor letagadta, és most mondta el az igazat.
2019. dec. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem háborogtam, kérdezős oldal, kérdezhetek. nem kell oltani. a vélemények érdekelnek
2019. dec. 31. 10:22
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Természetesnek tartanám, hogy személyesen mondja el.


(Kivéve, ha kifejezetten rákérdeztem volna korábban, és akkor nem mondott volna igazat - de a kérdésedből ítélve veletek nem így történt.)

2019. dec. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a téma miatt tartott meg inkább egy személyes alkalomra.
2019. dec. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Örülnék, hogy megosztotta ezt a tényt, bár ez pár kérdést azért felvetne bennem, mint ol. van-e gyerek, pontosan mikor volt az a "nemrég" stb.
2019. dec. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mégis mikor mondja el, telefonon? Ne már. Ha nem kérdeztél rá korábban, akkor nem értem, hogy ez miért furcsa.
2019. dec. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

De ezt minek kérdezed így meg itt? 30 évesen szerintem természetes, hogy az ember már házas. Neki nem jött össze, na bumm. Talán jobban örültél volna, ha azzal hiteget, hogy majd elválik?

Nem értem még mindig a problémád.

2019. dec. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az durvább volna ha azt közli, hogy még mindig házas! 😉

Én nem látok itt semmi gondot! Képzeld magad a helyébe, azért nem lehet könnyű az ilyent elmondani, viszont mivel elvált, így alapjaiban semmi rosszat nem tett, az ex innentől csak olyan, mint egy volt barátnő.

2019. dec. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy elmondta.
2019. dec. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi a különbség a házasság, vagy az együttélés közt?
2019. dec. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!