Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel lehet a nők érdeklődését...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet a nők érdeklődését felkelteni, milyen pasi után futnak a nők?

Figyelt kérdés

Mindig meg kell alázzam magam, tepernek, próbálkoznom, kezdeményeznem, harcolnom stb de még sincs sikerem.


Egyes pasik után pedig futnak a nők, anélkül, hogy bármi erőfeszítést tennének ezek.


Ez akkor hogy is van?


2019. dec. 29. 13:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Nézz ki jól és legyen férfias kisugárzásod. Ennyi az egész. És nem KELL megaláznod magad, hanem önként alázod magad, mert TE döntesz így.

Javíts a külsődön és légy tökösebb.

2019. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

[link]


Csak legyél ilyen! 🤗

2019. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
$$$
2019. dec. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ennyire felszínesek nem lehetnek, ugye?
2019. dec. 29. 13:16
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
Legyél 2 méteres és lófarkas, haha. Mint Momoa pl.
2019. dec. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

1


A külsődön hogyan javíthatsz? Génterápia? Plasztikai sebészet?


Ennyit nem ér az egész. Én azt szeretném ha azért lennének oda aki vagyok

2019. dec. 29. 13:17
 7/17 anonim ***** válasza:
46%

Kedves kérdező, ideje belátni, hogy ha eddig nem futottak akkor már ezután sem fognak.

Mindnyájan átesünk ezen akik nem vagyunk vonzóak a másik nem számára.

2019. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%

Nem futunk senki után. Aki normális, arra kíváncsiak vagyunk, akivel jól érezzük magunk, azzal szívesen töltünk időt és keressük a társaságát. Aki kelleti magát és egy pitsa, az meg menjen a faxba. A külső addig elég, hogy az ember felkapja a fejét és vonzódjon, de a szememben a belsőn múlik, hogy teszek-e akár egyetlen egy lépést a másikért. Futni pedig nem fogok aoha senki után és fordítva sem szeretem ezt a viselkedést. Társat keresek, nem kutyát és másnak sem leszek a kutyája.


Biztos vannak agybeteg nők, akiknél más a felállás, én csak magamról tudok nyilatkozni. Nincs olyan ember, aki megjelenik és hasraesek tőle. Van, aki jobban érdekel és van, aki qrvára nem, mert olyan ember, hogy nincs dolgunk egymással. Azok közül, aki érdekel, csak azért leszek oda, aki normálisan viselkedik velem és energiát fektet a kapcsolatba. Ha nem teszi, ugyanolyan senki a szememben, amilyen előtte is volt.

2019. dec. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

#6: Kondi, ruházat, haj.

Ha neked nem ér ennyit, akkor miről beszélünk és minek írtad ki a kérdést?

Szeretnéd, hogy azért szeressenek, aki vagy? Oké és mi vagy? Kedves? Ennyi?

2019. dec. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem futottam senki után. Inkább egyéniség, és nem csak kinézet függvénye, hogy alakul-e valami.
2019. dec. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!