Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kerülhetünk közelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerülhetünk közelebb egymáshoz? Zavarja őt valami?

Figyelt kérdés
szóval most nyáron találkoztam egy sráccal, aki 21 éves. sokat beszélgettünk, jól elvoltunk, igaz, amikor mondtam, hogy 16 vagyok, azt kicsit furcsán fogadta, mert azt hitte, idősebb vagyok (18-19). többször ölelgetett, puszilgatott, de nem ez a tipikus "gyere, megduglak" alak, hiszen volt rá majdnem egy hete, míg együtt voltunk (nyaralás) és nem próbálkozott. probléma lehet ekkora korkülönbség?
2010. júl. 20. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Persze... 5 év nagyon sok! Ha összejössz vele, jön az Armageddon!


NEM BAJ BAKKER, MÉRT KELL ILYEN BALHERE KÉRDÉSEKET FELTENNI? NEM MINDEGY, HOGY 3 VAGY 5 ÉV VAN KÖZTETEK? BAROMGYÖKÉR... -.-

2010. júl. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a kedves választ :)
2010. júl. 20. 22:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs, de szerintem az első válaszolónak igaza van hogy nem épp "kedves" választ adott. Csak őszinte volt.

Hülye kérdésre hülye válasz, ezt tanúld meg, és máskor ne lepődj meg ha ilyet írnak...

2010. júl. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gratis30 ***** válasza:
Szerintem gyerek vagy még egy 21 éves pasihoz. A korosztályotokban 5 év baromi sok szerintem. De egy 10 év múlva már nem okozna gondot.
2010. szept. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!