Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 8. -os 15 éves fiú vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8. -os 15 éves fiú vagyok. Van egy lány akivel mostanában tök jól órákat elbeszélgetek msn-en, és suli kívül is. De a suliba kb:2szót szólunk egymáshoz. Normális dolog ez? Azt szokta mondani én vagyok a legaranyosabb és a legjófejjeb és legviccesebb.

Figyelt kérdés

8.eleje óta vagyok jóba a lánnyal azóta szinte mindennap msn-ezünk 10-ből 4-szer ő ír rám.

A lány az osztálytársam.

Msn-en órákat szoktunk dumálni mindenről és sulin kívül is tök jól elbeszélgetünk.

Lányok ti járnátok ilyen fiúval akiről ez a véleményetek? Msn-ezés után így köszön el: szia jóéjt puszillak (L) és szív a végére.


2011. márc. 19. 12:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs a részletességért. :)
2011. márc. 19. 12:41
 2/6 anonim ***** válasza:
ez a kérdés már volt egy más formában:D:D
2011. márc. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

szerintem keversz valakivel :D

nem csak egy ember 8.-os.

De majd megkeresem és elolvasom azt is.

2011. márc. 19. 12:52
 4/6 anonim ***** válasza:

na ne játszd az agyad h keverlek valakivel:D:D

ugyanaz a sztori:D: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__16407..

2011. márc. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jó ugyanaz a sztori örüjjé kitaláltad most legyél büszke magadra :P
2011. márc. 19. 13:03
 6/6 anonim ***** válasza:

az is vagyok:D:D:DD

a kérdéshez kapcsolódva elmesélem a sztorimat: nekem is 8.-os koromban volt az első kapcsolatom, mi mondjuk nem osztály-, hanem évfolyamtársak voltunk. és mi egy közös barát segítségével jöttünk össze de te ennél már előrébb jársz. úgy volt h csináltuk a közös programokat, és már a többiek is kérdezgették h most akkor mi van veletek?jártok?v mivanmivanmivan?:D én konkrétan msnen kérdeztem meg h most akkor mi is van/legyen kettőnkkel?és akkor ott beszéltük meg h járunk.

de én azt mondom h ne msnen kérdezd meg, inkább élőben, sztem amúgy is már aktuális lehetne:), csak ne azzal támadd le h járunk?! vezesd fel meg minden, és a léyneg az h merj lépni

sok sikert!

2011. márc. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!