Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy vegyem fel vele a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem fel vele a kapcsolatot? Nem szokványos helyzet, az biztos.

Figyelt kérdés

Kb. két évvel ezelőtt egy srác szúrt nekem egy piercinget Pesten..(egyébként nem ott dolgozik, ez kivételes alkalom volt.) Azóta rengetegszer gondolok rá.

Nagyon furcsa volt, addig még nem éreztem ilyet (és azóta sem), de mintha teljesen egy hullámhosszon lettünk volna, mintha össze lettek volna hangolva a 'rezgéseink'.. (Tudom, kicsit hülyén hangzik így, de nem tudom máshogy elmagyarázni.)

Biztos, hogy tetszettem neki én is, de akkor még a volt barátommal voltam, és azóta szerintem biztosan elfelejtett, nem hinném, hogy olyan maradandó nyomot hagytam volna benne, elvégre sok emberrel találkozik a munkája során.Fél éve egyedül vagyok..1-2 hónapja nem is gondoltam rá, úgy felgyorsult az életem, kalandoztam, éltem az életem, de ma valahogy megint eszembe jutott, és egy próbát szerintem megérne a dolog.

A gond az, hogy nincs fent semmilyen közösségi portálon, nem tudok róla semmit a nevén, a telefonszámán és a munkahelyén kívül, ráadásul elég messze lakik, így nem tudok 'véletlenül' elsétálni a szalon előtt, vagy a közelébe kerülni, hogy összefussunk.

Most nem akarok semmilyen piercinget (pedig ha akarnék, akkor ez egy jó ürügy lenne..bár nem tudom, hogy magyaráznám meg, hogy miért pont egy 150 km-re lévő szalonba mentem :) ), így viszont nem tudom, hogy mit tegyek.

Szerintetek?


2010. júl. 20. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
tudod a telefonszámát? akkor hívd fel valamilyen indokkal, a piercingeddel kapcsolatban. találj ki valamit. aztán kérd meg, h nem adna-e egy e-mail vagy msn címet, mert nem akarsz nagy telefonszámlát :P
2010. júl. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De már nincs meg az a piercingem, amit ő szúrt, meg amúgy is nagyon hülyén venné ki magát két év múltán felhívni.. :$
2010. júl. 20. 22:55
 3/5 anonim ***** válasza:

na kislány. nem ciki ha 2 év után begyullad a pc-d és őt hívod mert ő a piercinges. és a nem akarok nagy telószámlát szöveg nagyon jó:D

am meg neten keresztül édes mind1 hogy van e pc-d vagy sincs:D ha meg oda juttok hogy megnézze esetleg ki is tálalhatsz neki:) szóval simán ferdíthetsz még akár a pc helyével kapcs is hazudhatsz úgy sem fog emlékezni.

és miért nem lyukasztasz egy másik lyukat a füledbe pl? tuti nem gáz ha nem tetszik kiveszed. és azért mennél oda mert már szúrt neked egyet és jó volt, ezért mentél hozzá vissza újra:D

de legyen már egy kis fantáziád:D

sok szerencsét

2010. júl. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nagyon tetszik a sztori, majd írd le, hogy mi történt ezután =D
2010. júl. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az egyik barátnőm szeretne egy piercinget, és rábeszéltem, hogy menjünk el hozzá megcsináltatni..de valószínűleg csak augusztus végén megyünk.

..Ha pedig nem jutnánk el odáig, akkor remélhetőleg idén is lesz tattoo expo, ahol találkozhatunk.Türelem rózsát terem.Feltétlenül meg fogom írni, ha lesz valami.

2010. júl. 29. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!