Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy ilyen férfiról?

Figyelt kérdés

24 éves, átlag feletti kinézet, szőke haj arcszőrzet, sportos alkat, magabiztos nem tutyimutyi, okos, értelmes gondolkodású, van normális állása, tud főzni méghozzá nagyon jól, viszont szűz, mert minden szex lehetőséget visszautasított, mert szerelemből akart szexelni, nem csak úgy kötetlenül holott lett volna alkalma ilyenre. Szerelmei pedig mindig viszonzatlanok voltak. És ezáltal nagyon zárkózott lett.


Nekem bejön, de valahogy olyan fura ez nekem. Tényleg jól néz ki, és mindig megnevettet és imádom, de valamiért gyanakszom hogy hazudik vagy nem tudom, rossz előérzetem van valamiért. Én lefeküdnék vele csak nem akarom hogy engem is így elutasítson, meg nem tudom hogy kéne meg egyáltalán érdemes-e egy ilyen férfihoz intimebb módon közeledni.



2020. jan. 2. 02:00
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ott, hogy szőke, már nem is érdekel
2020. jan. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kapcsolatban vagytok? Ő valószínű a barátnőjével, kapcsolatával szeretne szexelni, nem csak félismerősökkel.
2020. jan. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szedd föl őt először, és utána majd ha ő is szerelmes lesz beléd, lefeküsztök. Ozt kész. De ha ő nem akarja, elzárkózik ez elől, akkor legyetek csak barátok, sima lelkitársak akár, párkapcsolat nélkül
2020. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te ne közelítsél, ha te vagy a nő, közelítsen ő.
2020. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!