Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan, hogy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy szakítás után szinte egyből összejöttél valaki mással?

Figyelt kérdés
Akár úgy, hogy már az előző kapcsolatod alatt elkezdődött a viszony, akár úgy, hogy valaki újjal próbáltad meg, ez mennyire bizonyult jó ötletnek? Adódtak ebből problémák, vagy normálisan működött az új kapcsolatod?

2020. jan. 3. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez szerintem mindenkinél más. Van akinek több-kevesebb időre van szüksége a szakítás után hogy feldolgozza.


Nekem a "relationship hopping" 18-20 éves korom között bevált, egyikből szinte egyből a másikba. Emögött az áll, hogy ilyenkor nem kell megbirkóznod a szakítással, mert mindig van valakid.


Viszont volt csaj akivel randiztam, 1 hét telt el köztem és az exe között, nyilván egy idő után benyögte hogy még nincs túl rajta. (Erre adott is jeleket néha, például hozzá hasonlítgatott engem.) Neki például az hogy egyből összejön mással egyértelműen nem megy, akkor se ha akarta volna.

2020. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:

Nem, ilyenem még sosem volt.

Mindig igyekeztem elereszteni teljességgel az előzőt, hogy ne vigyek át frusztrációt a következő kapcsolatba.


Ettől függetlenül nem mindegyik sikerült jól.

2020. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen volt ilyen. De kapcsolat alatt nem ismerkedtem. Egyszerűen sokáig húztam, javítani akartam, pedig már 1év biztosan eltelt úgy, hogy nulla érzelem volt.

Viszont amikor szenvedtem a szakítás miatt nem ment az ismerkedés.

2020. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5%
Igen, de nálam szexkapcsolatban volt ilyen, kezdtem már unni a csajt, kerestem egy másikat és mikor megmondtam neki h ennyi elég volt akkor az azt követő napon már másikat kúrogattam :D majd egy hónap után az is távolság miatt nem volt valami szimpatikus íy kerestem egy harmadikat, őt meg miután elhajtottam a másodikat, egy órára rá már töcsköltem
2020. jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, pedig jó lett volna egy rebound kapcsolat. De sajnos a legutóbbi szakításom annyira tönkretett, hogy az egyetlen jó tulajdonságom, a pozitív személyiségem is elveszett.
2020. jan. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem volt akkora szerencsém
2020. jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, kb két-három hét telt el a kettő közt, de az már egy kihűlt érzelemmentes dolog volt, a másik meg első látásra szerelem, így egyszerűen felülírta.
2020. febr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!