Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők mennyi penz kell havonta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mennyi penz kell havonta hogy jó nőnek nézzetek ki?

Figyelt kérdés

Nem piszkalodas,jó értelemben.Pl mennyit kell kolteni havonta fodrasz kozmetikus h edzés ruhak...h meglatszodjon.


És itt most ne arrol menjen a vita h jaj én ugy is szép vagyok ingyen! Persze 20 évesen mindenki az!


Biztos lattatok már ti is 2 olyan fotot egymás mellett ahol az egyiken a nő atlag kinezettel masikon puccosan.Ezzel kapcsolatban érdeklődők.


Tudom h belső kisugarzas is kell,de most főleg külső megjelenes erdekelne.


2020. jan. 3. 22:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
51%

Nem járok se fodrászhoz, se kozmetikushoz.

Edzeni otthon szoktam és jó időben futni megyek ki a szabad levegőre.


Kozmetikumokat (spray, szappan, fogkrém, sampon..stb.) akkor veszek, ha fogytán van. Nem sminkelek csak alkalmakkor.


Ruhát is ritkán veszek.


Egészséges vitamindús étkezést folytatok.

Félévente veszek vitamint, pl. Lenkei-életerő multivitamin közepes (eddig 10 ezer volt, most már drágább), zöld növényeket tartalmazó vitamin 2500 Ft.

2020. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
48%

Ma már gyakorlatilag semennyi. Inkább abba a tesztelgetésbe öltem több pénzt amíg megtaláltam mindenre a filléres alternatívát ami működőképes.

Fodrászhoz csak akkor járok ha komolyabb változást akarok, egyébként magamnak vágom és ápolom.

Kozmetikushoz nem járok, ezt is megcsinálom magamnak. Ebbe nyilván kellett némi pénzt ölni amíg megtaláltam azokat az arcápoló termékeket amik olcsók de mégis csodát tesznek a bőrömmel. Kicsit többet költök rá mint az átlag mert problémás bőröm van. A körmömet szintén magamnak csinálom.

Edzésként futni járok és tornázom itthon szóval ez sem kerül semmibe (nem számolnám bele azt a 4 kézi súlyzót amit 5 éve használok).

Ruhát turiból, KiK-ből, Pepcoból, Aliexpressről, olcsóbb butikból veszek. Ezt is úgy szoktam, hogy tavasszal megveszem a télit amikor fillérekért dobálják ki a boltok, ősszel meg megveszem a nyárit. Nyilván havi 2-3 ruhát veszek ami megtetszik, számoljunk mondjuk 5 ezer/hóval. Nem veszek drága ruhát mert azt ugyan úgy max 2 évig fogom használni mire kimegy a divatból vagy megunom.

Úgy nagyjából ha minden ilyen külső dolgot összeszámolok amit magamra költök akkor megáll havi 20, nagyon max 30 ezernél. Ebben benne van a sminkcucc, az arcápolás, a köröm alapanyag meg a ruha-cipő. Nyilván mindegyik olyan dolog amit nem kell minden hónapban venni, elosztva ennyi az összeg kb.

2020. jan. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
26%

Ha ilyen celebpitsásan jó kinézetre gondolsz, kb. így nézne ki:

mondjuk Zsidró Tamás lenne a fodrászom és pl. festetném is a hajamat, az havi szinten alap hangon lenne egy húszas, mert a hónom alá ér a hajam.

-20.000 Ft


Kondi:

-10.000 ft és ez még csak a minimum


Paleo, vegán, stb. éttermek látogatása: 50.000- 150.000ft


Körmös:

-ha tartós, géllakos, 10.000-20.000 ft tuti megvan havi szinten, de aki jobban ért, kijavíthat


Divatos ruha: ha új és F&F,az alap hangon 4.000 ft, de egy Sugarbird van 100.000 is akár(egyszer láttam valami tök jó felsőt, ami megtetszett. azt hittem, szívrohamot kapok, amikor megláttam, hogy 40 rongy.


Ha cipőből nem jó a no name, az is alaphangon 50.000. ft

-50.000


Táska: ugyanez

50.000



Úgy eddig alaphangon 400.000 ft-ot számoltam össze cölöp szinten.


Ha egy átlagos nő megoldja úgy, hogy maga főz, meg beéri az F&F-el, kaja nélkül is megvan 20.000-30.000,de az is qrvára kicentizve.

2020. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
71%

"Biztos lattatok már ti is 2 olyan fotot egymás mellett ahol az egyiken a nő atlag kinezettel masikon puccosan."


Láttam, és az esetek minimum felében (nőként) szebbnek és élettelibbnek találtam a nőt az átlagos képen, mint a puccoson.

2020. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
60%

#3 Nem kell a celebpcsás kinézethez sem sok pénz. Azért költenek rá ennyit sokan mert rettenetesen buták. F&F-ből is fel lehet ugyan olyan stílusban öltözni, turiból is simán. Az, hogy valaki megvesz egy 10 ezer forintos rúzst ami ugyan azt tudja mint a 800 forintos nem azt jelenti, hogy sokba kerül jól kinézni. Annyit jelent, hogy a delikvens rettenetesen buta.

Szégyen vagy nem de nekem tetszik a celeb pcsa kicsit visszafogottabb verziója, én is hasonlóan szeretek kinézni. De a franc nem fog fél millát költeni rá, kijön az egy huszasból is. Az, hogy sok ilyen kis cicamica lusta utánajárni meg olcsóbbat keresni és inkább elkölt 10szer annyit már az ő hülyeségük.

2020. jan. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
75%

Csak a szoli és az ahhoz tartozó kozmetikumok kb száztízezer évente. Edzés százharminckétezer. Szépségszalonom van úgyhogy a fodrász anyagárban van de amúgy is kb fèl évente kell festetnem a hajam viszont arra hasznàlok hővédőt hajpermetet hajpakolást hajlakkot a samponon fölül de ezeket nem kell havonta venni csak mondjuk fél vagy negyedévente. Pár ezer ft. Kozmetikus vagyok ezzel alsó hangon évente kètszàzötvenet spórolok. A körmössel bartellezünk ott csak a lakkot veszem meg ami kb hatezer évente. Így a pedikűrt is beleszámolva évente olyan százhúszezret spórolok. Sminket kb fél évente veszek de én alig hasznàlok valamit mert szép a bőröm úgyhogy ez a költség elenyèsző. Alapdolgokat mint a dezodor sampon tusfürdő kb havonta veszek. Az arcomra való kozmetikumok pedig pàr ezer évente mivel nem vagyok problémás és kozmetikusként amúgy is nagyker áron vannak. Ruhàt és cipőt ritkan veszek de azok drágàk. Táskàt már többet.

Én is ledöbbentem mikor mindezt összeszàmoltam.

2020. jan. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
28%

Edzés és egyebek: összesen 5500-15500

Fehérje: 3000 ft egy hónapra

BCAA, L-carnitin: ezeket ritkábban használom, általában 5000 ft 2 hónapra, szóval 2500/hó

Konditerem: 10 000 ft (de mivel mostanra vettem otthonra eszközöket az évek alatt, inkább 0)


Smink: 2530

Szempillaspirál: 990 ft (3 hónapig jó, tehát 330)

Alapozó: 2400 ft (fél évig elég, tehát havi 400 ft)

Korrektor: ugyanannyi, mint az alapozó, csak 3 hónapig elég, tehát havi 800 ft

Szemhéjtus és egyebek amiket ritkán használok és kb egy évig jók legyen mondjuk 1000 ft egy hónapra összesen.


Ápolók: 3400 ft

Hajsampon, balzsam, hajpakolás: 6000 ft összesen, 3 hónapra, tehát havonta 2000 ft

Arckrém (rózsaszín Nivea) 1800 ft, fél évre, tehát havi 300 ft

Arclemosó: 1500 ft 2 hónapra, tehát 750 ft/hó

Vattakorong: 300 ft/hó

Szőlőzsír: fél évig is elég, havi 50 ft


Egyéb: 2800 ft

Borotva egy hónapra kb 600 ft

Ruhát ritkán veszek, havi kb 2000 ft

Gyanta: csak arcra, 1200 ft/fél év, tehát 200/hó


Minden más meg egy átlagos, akármilyen nemű ember kasszájának összege, tehát valami olcsó/basic dezodor, tusfürdő, stb. Körömlakkot és társait nem használok, hajat nem festek, műszempillám nincs, szóval ezek kiesnek szintén.


Tehát összesen olyan havi 14-24 ezer ft. Inkább előbbi, mióta van homegym. 😎


Nem értem, miért kellen fodrászra költeni egy hosszú haj esetén, aminek a végéből kell vágatni 3 havonta és tulajdonképpen ha nem vagy kétbalkezes, te is meg tudod csinálni magadnak, egyébként meg valami random helyen is 3000 ft... Kozmetikus sem kell, ha normálisan megtisztítod a bőröd este és addig törlöd vattakoronggal és lemosóval, amíg fehér nem marad a vatta. Arcmaszk meg ilyenek szerintem csak marketing, egyiktől sem éreztem változást, a szemöldököm eddig minden kozmetikus csak szétcseszni tudta, így magamnak gyantázom körülötte és szedem ki csipesszel a szálakat, meg néha hennával festem, de az is pár száz forintos cucc és sokáig elég.


Fodrász meg kozmetikus csak azoknak kell, akik képtelenek voltak figyelni a természetes hajkoronájukra meg arcukra és szétcseszkedték olyanra, amihez szakember kell. Meg azoknak, akik ügyetlenek. És akkor is van, hogy olyan elb...ott lesz, mint barátnőm ombréja vagy az én szemöldököm, hogy aztán egy magamfajta, akinek a végzettsége olyan messze van a szépségipartól, amennyire lehet, szörnyülködve-anyázva csinálja vissza normálisra... Ráadásul barátnőmtől elkérték a "fodrásza" számát, mikor megcsináltam neki rendesre az átmenetet... Egy kis google és kézügyesség csodákra képes, ha az ember nem akar vagyonokat költeni, de mégsem akar úgy kinézni, mint akit lehánytak.

2020. jan. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Ruhak havi 12000 plus taska 3 havonta 12000


Bőr labbelik vagy sportcipo két havonta kb 20000-40000


Smink :3000 ,sokaig kitart


Kozmetikus heti 7000-10000


Mukorom nekem nem kell.


Edzoterem :10000


Kavitacios gep havi 15000


Fodrasz heti hajbeszaritas 3000


Kethavi2vagas 6000ft


Hajfestes kethavonta 3800


Kb 113000ft



Ehelyett :


Hajfestek 1 honapra : 1900

Edzoterem:7500

Fodrasz felevente 5000 havonta kijon 800ra

Kozmetikus sajnos nagyon ritkan havi egyszer eljutok az luxus

Hethavonta 7000

Ruhak havi 5000

Ezek valtozok vagy kozmetikisra van penz vagy ruhara havonta valtozik

Varrohoz sűrűn jarok havi 5000

Smink nagyon ritkan felevente kb 5000 havi 800

Cipok ilyesmi luxus telen eg csizma kinai 8000 nyaron egy borszanda 20000 meg egy sportcipo 15000. Sajnos kéne meg sok de ez kimarad.


Összesen kb: 27500ft körül :(


Pfffff nagyon szr!

2020. jan. 4. 00:16
 9/30 A kérdező kommentje:
Arckrem kimaradt min 5000harom havonta vagy de ha a jo markasbol vennek akkor masfel havobta 10000.Uh
2020. jan. 4. 00:18
 10/30 A kérdező kommentje:
Kozmetikus a gépek miatt kell azok beviszik a hatoanyagot a mélyebb retegekbe ahova te nem tudod arcmasszazzsal bejuttatni.
2020. jan. 4. 00:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!