Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők mennyi penz kell havonta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mennyi penz kell havonta hogy jó nőnek nézzetek ki?

Figyelt kérdés

Nem piszkalodas,jó értelemben.Pl mennyit kell kolteni havonta fodrasz kozmetikus h edzés ruhak...h meglatszodjon.


És itt most ne arrol menjen a vita h jaj én ugy is szép vagyok ingyen! Persze 20 évesen mindenki az!


Biztos lattatok már ti is 2 olyan fotot egymás mellett ahol az egyiken a nő atlag kinezettel masikon puccosan.Ezzel kapcsolatban érdeklődők.


Tudom h belső kisugarzas is kell,de most főleg külső megjelenes erdekelne.


2020. jan. 3. 22:55
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Parfumot is kihagytuk, meg a hajapolo cuccokat.az nekem havi 5000biztos van. Parfumot alig hasznalok inkabb golyos dezodor.
2020. jan. 4. 00:31
 12/30 anonim ***** válasza:
78%

"Nem értem, miért kellen fodrászra költeni egy hosszú haj esetén, aminek a végéből kell vágatni 3 havonta és tulajdonképpen ha nem vagy kétbalkezes, te is meg tudod csinálni magadnak, egyébként meg valami random helyen is 3000 ft... Kozmetikus sem kell, ha normálisan megtisztítod a bőröd este és addig törlöd vattakoronggal és lemosóval, amíg fehér nem marad a vatta. Arcmaszk meg ilyenek szerintem csak marketing, egyiktől sem éreztem változást,..."


A hosszú haj nem mindenkinek áll jól, és minél rövidebb, annál gyakrabban kell vele fodrászhoz menni, ami ma már a legolcsóbb helyen is 4000 Ft-nál kezdődik mosással/szárítással. Ha festetsz is, minimum 7-8000.

Ha én azt csinálnám a bőrömmel, amit te javasolsz, egy merő ragya lennék. Évekbe telt, mire megtaláltam azt a krémet és maszkot, ami karbantartja a bőröm, nem marketing, ahány ember, annyiféle kozmetikum válik vagy épp nem válik be. És épp emiatt ugyanez áll a kozmetikusokra is.


Aki szerencsés alkat, kevesebbet költ, a kevésbé szerencsések meg többet. Ennyi.

2020. jan. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
22%

Rém rendes családban volt egy rész. Al elvitte Peget a kozmetikushoz. Al odaadja a kozmetikusnak a pénzt, majd Al közli a kozmetikussal, hogy

"De olyan legyen, mint újkorába!" :D

Mintha a kocsit vinné az autómosóba.

2020. jan. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
35%
12: érdekes, én is merő ragya voltam éveken keresztül a márkás szarok és a kozmetikusok mellett. Annyo volt a nagy titok, hogy megtanultam tisztességesen lemosni esténként a sminket és/vagy az arcomra rakódott szennyeződéseket érzékeny bőrre való kétbázisú lemosóval és választottam egy arckrémet szintén érzékeny bőrre. Meg normálisan étkezem, többnyire fehérje-és rostgazdag kajákat megfelelő folyadékbevitel mellett. Ha valami szuperdrága kencétől javult is, az is csak a plusz odafigyelés kiatt volt, hogy jobban tisztítottam. Nem azért, mert csodaszer. De persze kinek mi. Mindenesetre sokáig azt hittem én is, hogy azért vagyok ramaty, mert nem nyertem a génlottón, amit majd több tízezres szarokkal fogok tudni kompenzálni, de nem. Illetve részben de, mert bármi mást használok, mint a mostani alapozóm vagy arcápolóm, én is tiszta ragya vagyok és darabokban hámlik a bőröm, de nem az volt a megoldás, hogy pluszban rákenek drága vegyszereket. Na mindegy.
2020. jan. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
72%

42 éves vagyok, a korosztályomban (!!!), tehát nem a 20 meg nem a 60 évesek között jó nőnek számítok. Ennek egy jelentős része nem csak külső, de ém az átlagosnál kissé jobb jövedelem mellett is ezeket költöm átlagban Budapesten:


- akril műköröm (szolíd) havi 5.000

- fodrász havi 5.000

- kozmetikus negyedévente van, de havi szintre ez mondjuk 5.000

- alapvető higiénés eszközök (nekem ez a tusfürdőn túl a testápoló, arckrém, hajápkolás, arcápolás, szőrtelenítés is) havi 10.000

- smink, dekorkozmetika havi 10.000

- ruhatár (nem alapdarabok beszerzére, ennyi idősen kialakult stílus van, folyamatos pótlás- frissítés) havi 15.000

- fehérnemű, harisnya (ez utóbbi nagyon fogyóeszköz) havi 10.000

- cipő, táska (ld. ruhatárnál írtak) 15.000


Nem vagyok lepusztult trampli, de nem is designer táskák sorakoznak a polcaimon pár Manolo Blahnik-kal :D

Középkategóriás dolgok, drogériákban nem a legsilányabb, hanem az ilyen közepesebb, de populàris márkák, mint pl Loreal, Manhattan, Bourjois mondjuk Müllerben.

De van avonos rúzsom is és nem ciki :), mert bevált.


Ruhákban azért nem a tinisebb, alacsonyabb minőségű (kínai szint) Tally Weil meg H&M meg C&A vagy Promod, Mohito, NewYorker meg társaiban vásárolok- ezek többsége azért tényleg silány fast fashion.

De pl egy Orsay-ben találok szép darabokat nagyon jó áron... nem öreganyám stílus, de nem is ilyen 2 hónapos hivalkodó, semmitmondó szint.


Van ugyan 30-40 ezres parfümöm is, de az aktuális kedvencem egy Yves Rocher márka kb 8 ezerért.


Ha a legolcsóbb és a méregdrága szintet levágjuk, olyan hatalmas különbségek azért nincsenek.


Sajnos többszázezres cipők, táskák, celebfodrászok heti látogatása nekem nem fér bele, néha nem làtom tragédiának :)


A jó megjelenéshez én betenném a

- fogorvost- havi szintre bontva 10.000

- szűrővizsgálatokat 10.000

- vitaminok, étrendkiegészítők havi 5000 (háziorvos recepre felírja azt, ami jobb, mint a Biotech :)

- sport: már csak havi kb 10.000, de van itthon két drágább kardiogépem (többévi bérlet ára), meg kiegészítők

2020. jan. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Előző (42 éves) vagyok.

Nem álszenteskedek, de nem tudom, hogy bontsam havi költségre (mert már megtörtént, kifizettem):


- sminktetoválásom van, amit ázlag 3-4 évente frissíteni kell, ilyenkor egy összegben 50-70 eFt (nem, nem kacsaszáj, meg bohócszemöldök... a szempillámnál lévő vékony vonalat általában csak szakember veszi észre).

Lehet ezt is ízlésesen, normálisan


- 2 db, milliós nagyságrendű (egyenként :D ) plasztikai műtét.

Aki ennyi idős, szült, szoptatott, az 5000-ből egy szerencsés, a többi enélkül nem állíthatja őszintén, hogy olyan, mint amilyennek kellene lennie a dolgoknak :)

Ezt sem mondja meg ember fia rólam ruhában :D

2020. jan. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
78%

Olyan klasszikus jó nő sosem lesz belőlem, hacsak nem plasztikával - fogyókúrázom meg edzek ugyan, de ha lefogyok, sem leszek alkatra szép, lóg a mellem, striás a bőröm genetikailag stb.


De amit meg tudok tenni / megteszek / nekem fontos:


- edzés: havi 35.000 Ft (személyi edző + terembérlet)

- fodrász: kéthavonta 5000 Ft (nem festetem és nem kérek semmilyen spéci kezelést, nem vasalom, nem göndörítem, mert ritka érzékeny)

- piperecuccok: havi 20-30.000 Ft között (ebben benne van minden, arcápolók, hajápolók, testápolók, smink... bőrömre csak érzékeny bőrre való termékeket használhatok, ráadásul problémás a bőröm, arra is kell mindenféle gyógyszertári kence is meg specifikus bőrápolók)

- ruhák: átlagban havi 15.000-20.000 Ft, idén megpróbálok erre jóval kevesebbet költeni, mert szerintem most rendben van a ruhatáram (persze ha esetleg kifogynék alapdarabokból, azokat pótlom)


kozmetikushoz nem járok, mert magamnak elintézem otthon... arckezelésen filózom még, de idén spórolni akarok, nem biztos, hogy lesz rá keret. Körömápolást szintúgy itthon magamnak intézem. Szoliba nem járok, mert nem szeretem magamat barnán.

2020. jan. 4. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
75%

46 vagyok 3 gyerekkel - de istenemre mondom max 36-38nak nézek ki :)


A gyerekek után két plasztikám volt

1. mellplasztika 50% kisebb lett a mellem - most 85D

2. hasplasztika a fogyás és a terhesség miatti kötényhas megszüntetése

mind a kettő EÜ alapon lett vagyis ingyen volt :)


kozmetikushoz - nem járok - felesleges, hál istennek jó genetikát örököltem :) na jó évi egyszer benézek kapok egy frissítő arcmasszázst és ennyi az pár ezer - meg néha felteszek egy arcmaszkot valami uborkás izé 250.-/db

fodrász - az 2-3 havonta kell mert rövid fizurám van - az olyan 3-5000/alkalom- a festés magam csinálom - jelenleg lila a hajam és szőke vegyesen

körmöm - magam készítem - gél lakkozom - a kezdő szett volt anno 10 000.- azóta csak azt veszem ami elfogy, mondjuk az havi 1000.- ha lebontom

szolizni - nem járok - 0.-

edzés - otthon magamnak vannak eszközeim de a saját testsúlyos gyakorlatokban hiszek, bringázás, túrázás, úszás (ezek ahogy összejön nem rendszeres) :) félévente az edző 5000.- rám néz átbeszéljük minta edzést készít

ruhák - na ez a legnehezebb a munkakörömben totál piszkos lehetek, simán kiszakadhat a ruhám, így oda nem veszek semmi extrát fel, farmer, terepnaci póló pulcsi hasonlókat hordok... van alkalmim meg csinos ha olyan helyre kell felvenni - ezt nem tudnám számszerűsíteni de mondjuk legyen havi 3000.- persze ebben benne van h egy kabát nem olcsó viszont nem is veszek minden télen :) meglátok valamit ami megtetszik megveszem - fehérnemű, póló farmer csini ruha ...

cipők - detto mint a ruhák, melóba normális acélbetétes strapabíró kell plusz az irodába váltó, de van mindenféle más is otthon - mondjuk van évi 80 000.- ruhapénz szóval az abból megy

kozmetikumok - saját magam főzők szappant amivel fürdök, szintén a testápoló a sampon és balzsam is handmade készül :) - nem bírja a bőröm a mai kozmetikumokat - összegben azt tudom mondani h kb 15000.- egy bevásárlás de abból félévre tuti de többre is elég az alapanyag

smink - alig van mert napi szinten nem használom :) az erdő közepén hova sminkeljek :DDDD évi 5000.- mondjuk mert lejárnak és pótlóm

amennyire lehet egészségesen étkezem de ez sem extra - sok gyümi és zöldség nyersen is - nem gondolnám h több menne el rá mintha magyarosan főznék... sokféle fűszert használok (ezek egy részéből kozmetikumot is készítek)és alapanyagot, nem szokványosakat is :)

vitaminok - télen D+C vitamint szedek, a korom miatt kalciummal és magnéziummal, plusz ízület és csontvédőt - ez havi 8000.- nagykeráron :)


és nem vagyok jó nő ! én csak olyan vagyok amilyen, nem szándékom plázapichának lenni sem divatbabának, én jól akarom érezni magam a saját bőrömbe, és nem másoknak megfelelni.

2020. jan. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

A fodrász-kozmetika elég változó. Volt, hogy egy évig nem vagattam a hajambol, mert otthon oldottam meg, de mivel vállig ér, így időnként a fazon miatt muszáj. Kozmetikus nélkül is elvagyok, de néha jó szakemberrel kitiszittatni a bőröm. Egyébként a fodrász 6300 a kozmetikus 5000 Ft alkalmanként(egy évben ez 3-4 ülés maximum).

Amit otthonra veszek mindenféle arcra való kence(nagyobb tételben és kupon napokon) 20. 000 Ft volt, de azok is kitartanak fél - egy évig.

A hajapolo cuccokat is kupon napokon veszek nagy tételben és 10000 Ft-ból letudom szintén fél-egy évre.

Edzeni nem járok. Nem vagyok egy sportos alkat.

Ruhát se veszek minden hónapban, inkább szezonálisan. Akkor viszont 20-30 000 ért.

Sminkelni a hétköznapokon nem szoktam, de van egy komolyabb készletem. Évben egyszer veszek ezekből is max 10000 Ft-ért.

2020. jan. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%

Maradjál már a hímsoviniszta kérdéseiddel:)

Mennyi? Semennyi. Az itteni nők egy forint nélül is bombázók, csak ezt az itten incel, lúzer férfiak nem tudják elfogadni. Ha 100kiló a nő, az is szép:)

2020. jan. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!