Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők mennyi penz kell havonta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mennyi penz kell havonta hogy jó nőnek nézzetek ki?

Figyelt kérdés

Nem piszkalodas,jó értelemben.Pl mennyit kell kolteni havonta fodrasz kozmetikus h edzés ruhak...h meglatszodjon.


És itt most ne arrol menjen a vita h jaj én ugy is szép vagyok ingyen! Persze 20 évesen mindenki az!


Biztos lattatok már ti is 2 olyan fotot egymás mellett ahol az egyiken a nő atlag kinezettel masikon puccosan.Ezzel kapcsolatban érdeklődők.


Tudom h belső kisugarzas is kell,de most főleg külső megjelenes erdekelne.


2020. jan. 3. 22:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

relatív mi a szép, de ha valamire az Istenért nem áll fel, akkor mit lehet tenni? Van akin a pénz sem segít! Nem bántásból! Incelezhetsz itt, de ez az igazság!

Ettől függetlenül lehet valakinek bejön, ami nekem nem.

2020. jan. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
#21-es! Szarkazmus?
2020. jan. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Ja, nem vagyok impotens vagy hasonló! :D Ezt még hozzátenném.
2020. jan. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Fodrászhoz csak 3 havonta járok egészségügyi vágásra, nem festetem 3500ft.

Kozmetikushoz is ritkán , mikor hogy, szerintem lassan egy éve nem voltam , de ha megyek az kb 2000 ft max.

Kondibérlet 8000 ft de azt jól ki is használom.

Egyéb dolgokat mint arcápolási termékek, smink, csak akkor veszek ha kifogy, amúgy megvannak a jól bevált termékek, ezeket is sokszor akciósan veszem, hónapokra elegendőek.

Ruhát, cipőt akkor veszek ha szükségem van rá, kezdenek elnyűttek lenni a regiek, van egy-egy impulzusvásárlás neha de az megint pár havonta kb egy pulcsi ára mondjuk. 5000 ft.

Körmöm magamnak csinálom.

2020. jan. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Edzeni itthon szoktam, mert nem szeretek mások előtt szenvedni tehát 0 Ft.


Bob frizuram van amit ál alá erőre szoktam vagatni fél év alatt leno a vallamig, akkor szoktam újra menni. Kb 3000 ezer forint. Festeni nem szoktam mert szép a természetes hajszinem is.


Smink: csak szemceruzat és szempillaspiralt használok rendszeresen, ezeknek kb 2 ezer Ft darabja és egy fél évig az is kitart. Nagy ritkán ruzsozok.


Spray, parfüm, sampon, tusfurdore nem nagyon költök mert általában kapom őket ajándékba.


Legtöbbet ruhára költök de én is úgy vagyok vele mint ahogy fentebb írta valaki hogy nem veszek drága holmikat mert úgyis egy két év és kimegy a divatból, nem hordjuk 10 évig hogy megerje megfizetni a minőséget.

2020. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

havi 10k edzoterem

3 havonta 4k fodrasz

evi 20k parfum

ruhakra megy el a legtobb, de mindig csak azt veszem, ami szukseges

kormoshoz es kozmetikushoz nem jarok

egeszseges eteleket osszevalogatni nem nagy osszeg, maximum a laktozmentes tejek a dragabbak

sminkre alig koltok, talan evi 5-6k


21l

2020. jan. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Havi szintre átlagolva:


Ruhák cipő táska 5000

sportcucc 2000 (edzés otthon, pályán, túrázás, bicikli)

konditerem 0

kozm 0

fodr 0

szoli 0

műköröm 0

smink, körömlakk(ritkán) ékszer 1000 (főleg szájkence, szőlőzsír)

hajfesték, borotva, szemöldökcsipesz hajgumi hajcsat hajdísz 3000

tusfürdő sampon testápoló kézkrém 1000

asszem ennyi


És a sok sport miatt többet eszem havonta kb 10000 ft-al.


Megnéznek és kezdeményeznek sokan, de nyilván azok akik az én stílusom. Akiknek beállított frizura kell, azoknak túl természetes vagyok. Hosszú hajam van.

2020. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Te jo ég! Nagyon sokkoloak ezek a valaszok! Köszi mindenkinek! Legalabb kaptam egy képet.
2020. jan. 5. 02:46
 29/30 A kérdező kommentje:
De osszedobtatok h havonta mennyi osszesen? Amugy jo h leirtatok reszletesen.Köszi!
2020. jan. 5. 13:12
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: én vagyok a 17-es, és igen, összeszámolom mindig, hogy mennyi, mert vezetem a kiadásaimat. Szerencsére keresek annyit, hogy mindezt el tudom költeni magamra úgy, hogy a rezsin és a szórakozáson felül sem verem magam adósságba. Most picit többet szeretnék félretenni, így a ruhapénzből veszek le valamennyit meg lehet, hogy a kozmetikumokról költött összegből is. Nyilván ha kirúgnának vagy lenne egy nagyobb krach, a személyi edzőtől megválnék, de amíg nem muszáj, inkább nem.


Ez egyébként a férfiaknak is felnyithatja a szemét, ha azt hiszik, hogy egy csinos, jó alakú nő, aki nem akar összejönni egy munkanélküli, anyuval élő egyeddel, az felszínes, és "legyen a nő vékony, feszes, hibátlan bőrű - az tök mindegy, honnan kaparja elő a pénzt, csak nekem ne kelljen rá fizetnem - ha meg elhagyja magát, akkor lépek". Én úgy költök ennyit magamra, hogy mindezzel prezentálható vagyok, de messze nem jó nő (aki nem nyert a genetikai lottón, annak igenis ez van)... csinosnak csinosnak tartom magam, mert kihozom magamból a maximumot, de sokaknak már a túlsúly miatt sem lennék csinos. Na akkor el lehet képzelni, hogy mennyit költ magára egy olyan nő, akire a korosztályába tartozó pasik nagy része csorgatja a nyálát. Vagy vegyünk egy kisgyerekes anyukát ugye...

2020. jan. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!