Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet szinte biztos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet szinte biztos a siker? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam (fiú) aki bejön nekem, és tudom, hogy én tetszem neki mert utalgatott rá..viszont én nem vette észre akkor és kicsit elutasító voltam, most viszont így, hogy nyár van gondoltam elcsábíthatnám, de semmiképp nem szeretnék beégni vagy kudarcot vallani hiszen szeptemberben újra suli és elég cikis lenne ha most nem jönne össze a dolog... Nem vagyok túl tapasztalt ezen a téren , fent van msn-en is nekem gondolom ott kéne valami jó dumával kezdenem...légyszi segítsen aki tud és adjatok tanácsot !! :) :S
2010. júl. 21. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, meghívhatlak egy kólára?:D

Valahogy így kezdd el:D

Vagy azzal, hogy : "Szia, mizu veled? Nincs kedved sétálni? Úgy unatkozom, és senkinek nincs kedve eljönni...:S"

2010. júl. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kérdezd meg hogy nem akar e veled elmenni moziba, mert megnéznél valamit, de nem megy veled senki.

erre mondhat nemet vagy igent, és nem égsz be. majd ott beszélgettek, kacérkodj vele, bújj hozzá néha, úgy mintha véletlen lenne.

2010. júl. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hívd el valahová, attól hogy te lány vagy és te hívod el nem roskad ám magába az univerzum!
2010. júl. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!