Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A sikér tartalma-e szénhidráto...

Arbil1197 kérdése:

A sikér tartalma-e szénhidrátot? Cukorbeteg vagyok, sok alacsony szénhidrát tartalmú gaboná sütésével kísérletezek, de ezek sikér mentesek, kelesztésük szinte lehetetlen. Boltban vásárolható sikér hozzáadásával megnövelem a szénhidrát tartalmat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
A sikér a gabonában található FEHÉRJE, szénhidrátot nem tartalmaz. (Vegetáriánusok használják a tiszta sikért húspótlónak is.)
2011. márc. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia! én is cukorbeteg vagyok, a sikért még nem próbáltam ki, de nekem a durum simaliszt és graham liszt keverék vagy ezek külön-külön meg szoktak kelni. Élesztőhöz a futtatásra adok egy kávéskanál fruktózt, az édesítést meg nyírfacukorral csinálom. Próbáld meg, nekem az így készült sütik nem szokták felvinni a cukromat.
2011. márc. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!