Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olasz férfii! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olasz férfii! Szerintetek mennyi esély van rá, hogy összejön a találkozó?

Figyelt kérdés
Két éve megismertem egy olasz srácot egy budapesti szórakozóhelyen, nagyon jól éreztük magunkat együtt, nagyon kedves volt, tisztelettudó és a tenyerénhordozott. Csóknál több nem történt közöttünk, hazakísért és másnap hazarepült Olaszországba. Azóta is tartjuk a kapcsolatot, szerettünk volna találkozni de sokat dolgozik, főleg hétvégente. Én ugyan többször voltam azóta Olaszországban, de főleg délen ő pedig északi, de akkor is mindig írt, hogy eljönne hozzám pl. Nápolyba, pedig tőle tényleg nagyon messze van. Egyszer megbeszéltük, hogy találkozunk, amikor éppen egy északi városban szálltam meg egy napra, de meg kellett műteni a térdét, így sajnos nem tudtunk. Jövő hónapban viszont megyek Milánóba (hozzá ez van legközelebb, nekem pedig repülővel a legkényelmesebben elérhető város), közösen egyeztettük le az időpontot is, hogy együtt tudjunk lenni pár napot. Egyedül megyek, azért, hogy végre együtt legyünk. Szerintetek tényleg el fog jönni? 22 évesek vagyunk mind a ketten. Főleg olyanok véleménye érdekelne akik már voltak hasonló szituációban, illetve volt szerencséjük (vagy nem szerencséjük) olaszokkal randizni. Köszönöm a válaszokat!

2020. jan. 6. 04:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, én tavaly nyáron megismertem egy perui fazont, akivel megismerésünk után 1-2 hónappal jött Budapestre és abból az 5 napból, amit ott töltött, abból 3x találkoztunk-közben elutaztam, ezért volt csak ennyi-. Na meg februárban megyek is hozzá látogatóba és kifogás helyett már kérdezgette, hogy mikor jövök, melyik reptérre-európai országban él amúgy-. És ez csak durván fél év, nem 2.

Ha annyira komolyan gondolná, akkor leugrott volna látogatóba ennyi idő alatt, ahányszor csak Olaszországban jártál.


Nem a származása vagy egyéb más miatt adok kevés esélyt a következő talinak, hanem mert 2 év alatt egyszer nem tudott meglátogatni, és akkor még bele se számoltuk a térd műtétet, mert arról nem tehet. Meg ha nagyon akarna, ki is tudna repülni hozzád Magyarországra,csak mondom...

2020. jan. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Koszi a normális válaszokat! :)
2020. jan. 30. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!