Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőként mit tegyek, ha a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként mit tegyek, ha a pasi “lassítani akar”?

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem egy pasit társkeresőn. Eddig 2x randiztunk, az első randi végén meg is csókolt, a második randin is jól éreztük magunkat, mellém ült, fogta a kezem, én is párszor hozzáértem a combjához, karjához, ami tetszett is neki. Minden nap írunk egymásnak tök hétköznapi dolgokról, mindig az ő köszönésére kelek és fekszek. Aztán én kicsit fel akartam csigázni, kis flörtöt vinni a beszélgetésbe, de nagyon hülyén reagált, ami nekem rosszul esett, mert úgy állított be, mintha valami könnyű nőcske lennék... Amúgy 30 vagyok, ő meg 33 éves... Aztán azt mondta, hogy jobban szereti, ha fokozatosan ismerkedünk, meg örül hogy akkor tetszik nekem, de ő nem akar könnyen megkapni... Ilyenkor hogy viselkedjek a pasival?

Nem tudom ezt hova tenni, mert engem is csaptak már be párszor, meg mindenkivel legalább 2-3 hónapig ismerkedtem mielőtt bármi történt, de azért éreztették finoman, hogy vonzódnak hozzám...


2020. jan. 9. 11:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Ő is éreztette, örült az érintéseidnek.

Csak te vagy az, aki a szexben látja azt, hogy valaki érdeklődik iránta, hiába vársz hónapokat. kell legalább csetben.

2020. jan. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Én 28 éves nő vagyok, és azonnal tovább állnék. Lelombozó, szinte undorítanak az ilyen férfiak.


Mielőtt valaki jönne a h.ülyeségekkel, 7 éve élek komoly kapcsolatban, az elejétől fogva tiszta szívből szeretjük egymást a párommal, és igenis fontos a szexualitás is, semmi értelme nincs ennek a játszmának még 20 évesen sem, nemhogy 30 felett. 2 hét után lefeküdtünk, és csak azért nem előbb, mert nem volt hol.

Már az red flag, hogy úgy fogalmaz, hogy a szex által ő "megkapja" a nőt. Nem tárgy vagy, nem jutalom, és semmit nem oszt, nem szoroz erkölcsileg, hogy mikor fekszik le veled, és ha hosszú távon gondolkodik, akkor pont nem lényeg. Nem tud ez semmit az életről.

2020. jan. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Hát jó, gratulálok azoknak akik pár hét után lefekszenek idegenekkel...
2020. jan. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Amikor komoly kapcsolatot keres és nem szexpartnert viselkedik így. Meg akar ismerni.
2020. jan. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

# 3


Nem mintha ide tartozna, sőt, súlyosan OFF, de azért reagálok. Szerintem egy senkiházi, aki ez alapján ítélkezik, de ez a csak az én véleményem. :)

Előtte a neten beszélgettünk már csomót, nem volt idegen, és amúgy is már 7 éve ő a párom, szóval jól éreztük, hogy eljött az ideje és van alapja annak, hogy szeretkezzünk már akkor.

Ha vágynak rá a felek, akkor szerintem semmi értelme játszmázni, jutalomként kezelni a szexet és tárgyiasítani a nőt.

2020. jan. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

nem jutalom és nem játszma. Hanem szimplán nem is ismerem.

De nyugi, én is csináltam ilyeneket, mai aggyal már nem tenném.

De azért elismerem, hogy az gáz, ahogy a kérdezőre rámordult így a pasi...ott azért én is hagynám ezt...

2020. jan. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Az, ha nem fekszel le valakivel, mert feszegsz, amiért nem ismered, és valójában nem kívánod, az nem játszma.

Én azt arra írtam, hogy "nem akar könnyen MEGKAPNI". Szerintem ez tényleg tárgyiasítás, jutalomként kezelés, és játszmát vár el a nőtől (annak ellenére, hogy kívánja már, azt várja, hogy játssza el, őt milyen nehéz "megkapni").

2020. jan. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#3

Milyen pár hét??

Első nap.

2020. jan. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy te haladni szeretnél és találjátok meg az arany középutat.
2020. jan. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azért lehet társkeresőn a pasi, mert kicsit defektes.

Magyarországon egy olyan pasira aki közepes vagy felfelé néz ki, legalább 3 nő jut.

2020. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!