Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha egy férfi nála nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy férfi nála nem csak pár évvel idősebb nővel randizik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tehát van egy férfi..30 éves..mennyire gáz, hogyha egy 43 éves nővel randizik, ismerkedik, netán össze is jönnek? Elítélendő? Te kinéznéd őket az utcán? Mennyire elfogadott az ilyesmi szerinted? Ha tudtok kort és nemet létszi írjatok. Előre is köszi Mindenkinek!



2020. jan. 4. 01:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem bohóckodás.A srác anyakomplexusos a nő pedig elvált korosodó lotyó.2 gyerek otthon de ő most majd kiéli magát rendesen.3 havonta új pasi de még az a szitu sem aggasztja amikor egy garázsban boroskólázik de csak csendben nehogy a srác szülei felébredjenek.
2020. jan. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Két felnőtt ember, bár van közöttük korkülönbség, ennyi.

Fordított helyzetben senki meg sem nyikkanna. Itt sem kell. És ugyanannyi az esélye, h komoly kapcsi lesz, mint bármely más korúaknak. Nem a korkülönbség lesz a bibi, bárhogy alakul is.

2020. jan. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Én nem látok benne semmi elítélendőt. Ha együtt találják meg a boldogságot, tudnak olyat nyújtani a másiknak, amiért az boldog lesz. Nem kell mások rosszindulatú, savas hülyeségével foglalkozni. Egy életünk van. Jogunk van elkövetni a hibáinkat, boldognak lenni. Anélkül, hogy mások vájkálnának az életünkben.

Egyik rokonom 20 évvel idősebb(!) nőt vett el. Hosszú évtizedekig éltek boldog házasságban.

2020. jan. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Ha a nő nem néz ki 65 évesnek, és a 30 éves férfi 14-nek, akkor nem gond.

Én 45 éves fasziként kinézek 30-nak se, így pl a társkeresés nekem interneten, számokkal kizárt. Más életkorral meg nem regisztrálok.

2020. jan. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Ki nem szarja le, hogy mások mit gondolnak?... A saját életemet akarom élni, nem másokét
2020. jan. 4. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Már gondolatban sem mered felvállalni, így neked nem való idősebb nő komoly kapcsolatra, csak szexuálisan gondolsz rá.

Ezzel a tudattal ismerkedj.

2020. jan. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem gond a mai világban, ha jó együtt minden, akkor nem probléma. Nekem is az idősebbek jönnek be:).
2020. jan. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Miért csak a pasiknak lehetne fiatalabb párja?
2020. jan. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt 11 évvel fiatalabb barátom 39 évesen.Nem a korkülönbség miatt lett vége, az ok nélküli állandó bizalmatlansága, féltékenykedése tönkretette a kapcsolatunkat.A múltja tele volt csalódásokkal, és nagyon jó eszköznek tartott, hogy leverje rajtam a mások által okozott sérelmeit.Lehetett volna egy nagyon jó kapcsolat a 11 év ellenére, ha nem így viszonyul hozzám, de képtelen volt felülkerekedni a múltján.6 év telt el azóta, de ahogyan látom, még most is ugyanitt tart, csak más nőket terrorizál már, akik rövid idő után lepattintják a viselkedése miatt.
2020. jan. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz. Egy 44 éves barátnőmnek 34 éves barátja van már 5 éve. Együtt is élnek már 4 éve.


De ha te úgy állsz hozzá, hogy szégyelnéd a korkülönbség miatt, akkor nem való neked.

2020. jan. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!