Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jele van annak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jele van annak, hogy a lány is szeretné a csókot első randi végén?

Figyelt kérdés

Illetve első randi végén nem túl korai? Még nem randiztam korábban, és nincs is nagy gyakorlatom. Még nem ismerjük egymást, mert egy kávézóban botlottunk egymásba, és ott hívtam el, tehát a nevén és a telefonszáán kívül semmi nem tudok róla.

Előre is köszi.

16/f


2011. júl. 21. 13:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A női nem kifürkészhetetlen...
2011. júl. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

azt mondja: gyere adj egy csókot! :D

amúgy pedig lesz egy közös pillanat amit mindketten érezni fogtok! bár szerintem ez még egyáltalán nem az első randin lesz

2011. júl. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csendben mélyen a szemébe nézel, és közelebb lépsz, ha ekkor nem néz félre, és nem kezd el beszélni, akkor valószínűleg nyertél.
2011. júl. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ha még nem nagyon beszélgettetek, akkor lehet, hogy korai az elsőn randin megcsókolni, de főleg azon múlik, hogy alakul a randi.. meg ne kérdezd, hogy megcsókolhatod-e mert az gááz! randi végén hazakíséred, beszélgettek, mikor álltok a ház előtt egyre közelebb lépkedsz hozzá beszéd közben, elhallgatsz, közelítesz a fejeddel, és ha nem hajol el, vagy nem szólal meg, akkor megcsókolhatod :)
2011. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 csokissüti002976 ***** válasza:

szerintem ezt első randin még hagyd...

majd a 3.-on térj vissza rá...

2011. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
feléd fordul, becsukja a szemeit, és elkezd csücsöríteni... és vár, hogy vedd a lapot.
2011. júl. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont.Csücsörít...:D
2011. júl. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Felhúzza a pólóját ahol a hasán a következő felirat van: "Kiss me"


Ha mondjuk az van odaírva hogy "Fuck me" akkor még nagyobb szerencséd van.

2011. júl. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 De Anna válasza:
pontosan :DDD
2011. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem korai első randin a csók, mondjuk én idősebb vagyok de amennyire emlékszem, régebben is így volt. de egyetértek az előttem szólókkal, érezni fogod, ha olyan a pillanat: beszélgetés közben hozzád bújik, egyszercsak elhallgattok, a szemedbe néz, a szádat bámulja, egyszerűen látszik rajta h... vágyódik? nem tudom jobban elmagyarázni. ha ilyen a helyzet és úgy érzed, most megcsókolnád, akkor tedd. ha nem akarja még, mert túl korainak akarja, úgyis megfogja mondani, vesztenivalód nincs :)
2011. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!