Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félénk vagyok, így hódítok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk vagyok, így hódítok típusú lányok?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy nemrég jött a munkahelyemre egy új lány. Korábban ismertük egymást de sose beszéltünk csak köszöntünk egymásnak. Most viszont egy helyen dolgozunk,együtt járunk ebédre,együtt várjuk a buszt,egymás mellett ülünk hazafelé,megbeszéljük a napi dolgokat stb, neki át kell szállni egy másik járatra hogy hazakerüljön. Minden nap mondja hogy meg e várom vele a buszt mondom persze..

Nem nyomulok nehogy megijedjen, kérdeztem hogy nem e zavar hogy együtt megyünk haza (is) azt mondtam nem. Kezdtem bókolgatni,dicsérni stb. Azt vettem rajta észre hogy jól esik amiket mondok neki, megtudtam nevettetni stb. Kicsit visszahúzódó típus (mint én is) olyan magának való, nem annyira beszédes minden ki kell belőle húzni ha valamire kíváncsi vagyok. Nem megyen könnyen mint ahogy vártam. Karácsony előtt vettem neki egy csokor rózsát alig akarta elfogadni.. Ne költsek rá meg ilyeneket mondott nekem. Én úgy tudtam minden nő szereti a virágot és a kis apróságokat.Az eddigi barátnőimmel könnyebben egyről a kettőre tudtam jutni, de most nehéz helyzetben vagyok. Nem tudom hogyan udvaroljak tovább.. Holnap azaz Pénteken elhívtam munka után egy kv-ra vagy egy koktélrae, elfogadta, de hogy mi legyen a téma közbe fogalmam sincs.. Én: 30 éves vagyok, a lány:28 éves.


Tudtok valami tanácsot adni hogy közeledjek felé vagy mi tévő legyek?


Köszi a választ



Én: 30 éves vagyok



2020. jan. 9. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vártad a mai találkozásunkat? Mit gondolsz, hogyan folytassuk az ismerkedést? Hogyan érzed magad tegnap óta - mióta elváltak az útjaink?


Ui: nem biztos, hogy ezek a legjobb mondatok, de sajnos nem jut eszembe semmi más... Talán Valaki Más tud építő(bb) jellegű tanáccsal/tanácsokkal szolgálni.

2020. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
H ate is visszahúzódó vagy, pontosan tudnod kéne, hogy nem könnyen kapható lányról van szó. a Témára lehetőleg ne görcsölj rá, majd jön magától, ne rendeljél tömény piát ne idd le magad, beszéltesd általános dolgokról hol melózott előtte h keveredett idea céghez, vigyél pénzt, mert te fogsz fizetni, kérdezd meg nyugodtan, hogy egyedül lakik e mik a jkövőbeni tervei, ajánld fel neki, hogy te rád bármikor számíthat itt lszel neki és segitesz a beilleszkedésben. Azért még egy lány sem sértődött meg, hiogy róla vólt szó egész idő alatt, lényeg h a bajaid problémáid és ugy ámblokk ate mult életed senkit nem érdekel, úgyhogy azt tartsd amgadban, légy érdeklődő figyelmes és próbáld megjegyezni mit mond, mesél magáról a csaj.
2020. jan. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Mond el hogy jól érzed magad vele, és szeretnéd jobban megismerni, mit szólna ha még találkoznátok. Ne taktikázz csak az igazat mondd neki. Ha vevő rád , akkor úgyis bele fog menni, a további talikba. Csak őszintén!
2020. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek rendesek vagytok :)
2020. jan. 9. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!