Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan tutyi-mutyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan tutyi-mutyi férfi, hogy tetszik neki a nő, de mégsem tesz semmit?

Figyelt kérdés
Van valaki, akivel már évek óta jóban vagyunk. Én vagyok a nő. Régebben is jókat beszélgettünk, de más semmi nem történt, mert semmi jelét nem adta, hogy tetszenék neki. Jóval később hallottam vissza mástól, hogy ő álmodozott rólam. Én meg csodálkoztam, mivel tényleg soha semmi sem utalt erre. Két hónapja megint találkoztunk egy rendezvényen, beszélgettünk sokat, majd ezután én megkerestem, írtam neki, ezután naponta írogattunk, megbeszéltük a szilvesztert, és együtt is töltöttük. Én adtam alá a lovat folyamatosan, megfogtam a kezét, megpusziltam, ilyesmik. Ő semmit. Azóta is csak írogattunk, de csak semmitmondó dolgokról. Hiába vártam, hogy elhívjon randira, semmi. Már eluntam ezt az érdektelen írogatást, és legutóbb nem is válaszoltam neki, azóta ő sem írt. Egyedül él, és nincs senkije jelenleg ez biztos, közös baráti körünk van így tudnék róla.
2020. jan. 12. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Valószínű tudja-érzi, hogy kevés hozzád, te rondának vagy szegénynek tartod (esetleg mindkettő) így nem kínozza magát feleslegesen.
2020. jan. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Én is csak arra tudok gondolni, hogy kevésnek érzi magát. Nem tudom mi tarthatná még vissza ezek után. Csakis a nulla önbizalma.
2020. jan. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

#2


Na ja, csak honnan tudja szerencsétlen fazon, hogy esetleg nincs igaza...? Nem gondolatolvasó, az ilyen jelek mint amiket kérdező írt, hogy ad neki, sajnos a mai világban közönségesnek, általánosnak minősülnek, semmilyen plusz értéke nincs.

2020. jan. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor nem erőltetem tovább a dolgot.
2020. jan. 12. 16:06
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves?

Amúgy, nem lehet, hogy valaki másba van beleesve? Azért, mert tudsz róla pár dolgot, nem zárnám ki, hogy nem lehet valaki.

2020. jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
43 éves. De ha másba lenne szerelmes, miért szilveszterezett volna velem, kettesben?
2020. jan. 12. 16:22
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem feltétlen viszonzott szerelemre gondoltam. Te már elég sokat tettél, ha erre nem reagált, az nekem egyértelmű.
2020. jan. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Értettem, hogy értetted, csak magamból indultam ki. Ha oda lennék valakiért, tuti nem mentem volna el mással sehova, inkább otthon gubbasztottam volna. Persze nem vagyunk egyformák.
2020. jan. 12. 16:27
 9/13 mikeXxX ***** válasza:
72%
Na persze mert biztos mindenki tudja hogy kit kefél titokban kissé álomvilágban élsz már ne is haragudj. 40f
2020. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Estádio de Felchút ***** válasza:
76%
Én is ilyen vagyok. Nem merek kezdeményezni, mert ha kiderül, az asszony kinyír... :(
2020. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!