Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rosszul sikerült randi után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul sikerült randi után lájkolja a bejegyzésem?

Figyelt kérdés

Maga a randi jó volt, viszont több olyan jelzést kaptam a hölgytől, ami arra is utalhatott, hogy annyira nem érdeklem. Pl a végén magától nem is mondta hogy jól érezte magát csak miután rákérdeztem.

1 hete volt a randi nem írtam neki, most belájkolta az egyik bejegyzésemet. Lehet, hogy mégis akar valamit?



2019. jún. 19. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát a példának felhozott jel baromira nem jelenti azt, hogy nem érdeked. Valószínűleg a többi is ilyesmi lehet :)


Szóval nyugi, és inkább arra kérdezz rá, hogy szeretne-e folytatást.


(pl. kérdezd meg egyenesen, vagy hívd el 2. randira. Utóbbinál lehet hogy eljátssza azt, hogy "persze, menjünk!" aztán utolsó percben mégis lemondja - vagy tényleg közbejött valami, vagy felejtős de nem volt szíve elmondani, ilyesmi. Inkább kérdezz rá, az tuti)

2019. jún. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem írtál neki a randi után?Mert azt gondoltad ki,hogy nem voltál neki szimpi?Könnyen lehet,hogy ezzel azt jelzi.Kérdezd meg vagy hívd el szerintem is.
2019. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól, mert szar volt a randi, a bejegyzésed még lehetett jó 🤦‍♂️
2019. jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Bocs,de ha nem ír rám randi után egy pasi,elkönyvelem semminek.A csaj ezek szerint jelezni akart valamilyen módon,hogy bejöttél neki.Te IQ agytröszt.
2019. jún. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én lányként elvárnám, hogy a fiú keressen az első randi után. Akármennyire is jól érzem magam, képtelen lennék kezdeményezni.

Sőt, nem is annyira hangoztatnám, milyen jó volt. Szerintem az túlzás, úgyis éreztetném inkább, hogy jó.

2019. jún. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!