Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyan fiatal lánynak könnyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fiatal lánynak könnyű az ismerkedés, akire gyakran ráírnak ismerkedés céljából Facebookon/Instagramon?

Figyelt kérdés

Egy fiatal és szép lányra gyakran ráírnak Facebookon a 10-en és 20-on éves korosztályból ismerkedés céljából.

Vajon az ilyen lánynak gyerekjáték az ismerkedés?

Sok ember közül tud választani.



2020. jan. 12. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
igen, egyértelműen.
2020. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem, mert általában csak a selejt szokott random emberekte irkálni.
2020. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Sokan rám írnak, de egyikük sem kelti fel a figyelmem..
2020. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Jól is el tud sülni azért nekem két éves kapcsolatom is facebookon indult.. 26F
2020. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A szép lányoknak mindig is könnyű volt ismerkedni, a közösségi oldalak megjelenése előtt is.
2020. jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy gyönyörű, törékeny évfolyamtársnőm. Többen kérdezték már tőle, hogy modellkedik-e (ne a furán szép típusú modellvonalra gondoljatok, hanem a klasszikusan szépre). Mindig azt hittem, hogy őrjöngenek érte a férfiak. Azt mondta, hogy nem,, főleg nyugdíjasok próbálkoznak be nála. Nem hazudós típus.
2020. jan. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

Nem. Csatlakozok ahhoz aki aztmondta, hogy a többség selejtes aki neten ismerkedik. Több olyan van aki rámírt, elutasítottam, majd ismét írt 1-2 hét múlva. Volt akivel vitába torkollot, hogy nem akarta felfogni mit jelent a nem.

Mielőtt valaki betámadna a külsőséggel egy példa: jólkinéző srác rámírt, beszélgettünk, nagyon hamar kiderült, hogy külföldön dolgozik. Mondtam neki, hogy bocsi nálam a távkapcsolat nem járja. Utána hiszti, vergődés, győzködés.


De sokan korban és külsőre sem megfelelőek. Fiatalabbnak nézek ki a koromnál, gyakran találnak meg 18-19 évesek mert azthiszik korukbeli vagyok, de én meg nem szeretnék 6-7 évvel fiatalabb, frissen érettségizett partnert. Bár ők általában cukik, még egysem kezdett meggyőzni, hogy adjak már egy esélyt.

2020. jan. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!