Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, férfiak! Az mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Az mennyire gyakori, hogy a lány/nő kezdeményez, hív titeket randira (akár)?

Figyelt kérdés

Ha velem -ahhoz képest, hogy igencsak ritkán érintkezem, kommunikálok az ellenkező nemmel,- viszonylag gyakran történt ilyen, akkor elképzelhető, hogy "jópasi" vagyok?


Vagy manapság ez mindennapi jelenség?


Veletek gyakran előfordul?


Tudom, hogy kicsit gyerekes a kérdés, de 20 éves vagyok, szóval inkább ezt a kategóriát választottam.


A válaszokat előre is köszi!


2020. jan. 13. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Mindig a nők kezdeményeznek. Aztán ha kezdeményeztek, oda mehetsz elhívni randira.
2020. jan. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Hiába vagy jó pasi ha nem vagy tudatában, és nem érzékeled a körülötted lévó folyamatokat.
2020. jan. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Én kezdeményeztem már, de csak azért mert nem volt más lehetőség.
2020. jan. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Nem írtad hogy milyen csajok? A bűn rondák? Ezen semmi meglepő sincsen. Kiéhezettek? Ezen sincs...
2020. jan. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sosem fordult ilyen még elő velem.
2020. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát minden féle, én ezt nehezen ítélem meg... Túlsúlyos például nem volt, vékonyak vagy sportosak voltak.

Nekem annyira nem tetszettek, egyébként... De gimi végén például olyanok is közeledtek, akik ott abban a környezetben "jócsajnak" számítottak. A többi fiú próbált közeledni feléjük, nem csak az osztálytársamim, hanem az évfolyamból is többen.

Nem tudom, hogy vajon a személyiségem vagy a külsőm miatt jöttem be nekik (vagy, akár csak unatkoztak e)...

Illetve azt sem tudom, hogy ez nagy dolog e, örülhetek e neki, hogy akkor elég kelendő vagyok, vagy manapság ez a mindennapos e, esetleg.


Volt olyan, hogy csak érzékeltem, hogy közelednek, például volt egy csomó szabad pad, én sosem beszéltem a lánnyal, de Ő kijelentette, hogy "na most akkor én ide ülök -keresztnevem- mellé"... De volt olyan is, hogy random oda jött (másik lány) hozzám és megkérdezte, hogy járunk e, mondjuk nem ilyen egyszerűen fogalmazva, de én akkor is roppant gyerekesnek éreztem a szituációt, ezáltal kínosnak is, mivel nem nagyon ismertük egymást, s ekkor 18 évesek voltunk, így kihátráltam...

De nem tudom, hogy másoknál esetleg így megy e, sokszor így születnek a párkapcsolatok? Felnőtteknél is? Pont mint óvódában?


Valamint ha elmegyek egy "buliba", akkor is gyakran oda jönnek hozzám a lányok és kezdeményeznek, legalábbis én úgy érzékelem.


Igazából nem vagyok túl tapasztalt (szexuálisan sem), de ha belegondolok, a szüzességemet is úgy vesztettem el, hogy igazából nem kellett hozzá semmit sem csinálnom.

Megérkeztem a buliba, magamtól nem is szóltam senkihez, mindig csak a kérdésekre válaszoltam, úsztam az árral, és egész éjjel pár mondatot szóltam, mégis összejött a szex, pedig nem is azért mentem.

Azóta is csak hasonló élményeim voltak... De nem sok, csak pár alkalom. (És azt sem tudom biztosan eldönteni, hogy ezek társadalmilag "riba.cos" stílusú lányok voltak e, de az öltözködésükből és a tanulmányaikból nem ezt gondolnám)


Kapcsolatom még nem volt, s emiatt vagyok ideges, mert most érzek először motivációt arra, hogy ismerkedjek, de fogalmam sincs hogy az én "szintem" e a lány, aki tetszik.

Eddig sosem gondolkodtam amúgy így, de most ez előjött valahonnan...

2020. jan. 14. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!