Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire szánalmas ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szánalmas ha egy lány kezdeményez a semmiből? 20l

Figyelt kérdés

Nemrég láttam egy fiút a buszon, és nagyon megtetszett... Egy haverjával volt, akit látásból ismerek és ovis társam volt. A keresztnevére emlékeztem, hazamentem és valahogy megkerestem a facebookjat, utána elkezdtem végigbogarászni az ismerőseit meg a képeket amiken másokkal van és többen meg vannak jelölve. Találtam egy gyereket aki hasonlít szinte teljesen úgy néz ki mint a buszon a fiú, de nagyon ratyi képek vannak kirakva, és kevés. 1 db profilképe van az is iyen kis felbontású tehát nem vagyok benne biztos hogy ő az. Viszont nem találtam más ismerőst aki lehetne.


Szóval...Mi lenne ha bejelölném ezt a gyereket? Nagyon égő? :D

Vagy mit tegyek? Reménykednek hogy élőben még látom? De akkor se mehetek oda, főleg csajként, lehet hogy nem is tetszenék neki.

De nekem ő nagyon tetszett. :( Sose volt még ilyen hogy csak egyszer látok valakit és így megmarad bennem...

Keressem fel a gyereket aki az ovis társam volt és kérdezősködjek? De ez is mennyire gyerekes már.


Tényleg nem tudom mit tegyek. Az önbizalmam enyhén szólva most alapból sincs az egekben nem kéne mégjobban leépíteni, de mégis csak azért próba szerencse. Bár kétlem...


Te mit tennél?


2017. febr. 7. 03:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
írj inkább a másik srácnak akit ismersz, és kérdezd meg tőle kivel volt :D
2017. febr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan írj neki. Miért lenne ez gáz?
2017. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Írjál annak a srácnak közvetlenül mihamarabb amelyik tetszik!

Csak akkor kérd egy közös ismerőst ha szükséges. Különben meg miért lenne égő a kezdeményezésed?

Ha valaki ezért leértékel téged akkor az egy bunkó. Benne van a pakliban hogy nem válaszolnak, de akkor is igen csajként odamehetsz te is ahoz akit szeretnél megismerni.

Mert te is egy ember vagy akinek joga, méltósága hogy keressen valakit akit szerethet.

Ennyit az önbizalomért ;)

puszi

2017. febr. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Írj a Facebookon a fiúnak, hogy ő volt-e az ekkor és akkor XY-nal a buszon. Ha erre igen a válasz, akkor simán teregesd ki a lapjaidat, hogy tudod, hogy nem ismeritek egymást, de nagyon szimpatikusnak tűnt, ezért ha nem baj, bejelölnéd. Ebből pedig már kibontakozhat egy beszélgetés, hogy mit dolgozik/tanul stb. :)

Sok sikert!

2017. febr. 9. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem merek... szerintem csak simán hülyének lennék nézve. Sose csináltam még ilyet. :S
2017. febr. 9. 04:24
 6/20 A kérdező kommentje:

Ráadásul az adatlapja szerint egy évvel fiatalabb nálam. Már kezdek kicsit furcsán tekinteni magamra hogy mindig a fiatalabb fiúk jönnek be. :D

Mi ez már hogy egy 1 évvel idősebb CSAJ ír rá a fiúra, annyira szar helyzet. :( Szerintem már alapból ez nem valami megnyerő... és lehet hogy alapjáraton se tetszenék neki, sőt. A visszautasítás meg most nagyon nem kéne. Az önbecsülésem így is a béka segge alatt kb.

Azóta nem láttam a buszon, de a haverját 2x is láttam azóta, pedig csak 3x ültem buszra. Érdekes...

2017. febr. 9. 04:30
 7/20 A kérdező kommentje:
Volt egy eset még nagyon régen, 14 évesen nyomultam egy gyerekre, aki le se szart. Vágdostam magam miatta meg ilyen tini hülyeségek. Azóta nem merek kezdeményezni.
2017. febr. 9. 04:34
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Van egy idézet ami én nagyon szeretek:

"Hogy mire tartjuk képesnek magunkat, és mire nem, annak ritkán van köze valódi képességeinkhez. Inkább azt mutatja meg, hogy mit gondolunk önmagunkról."


Szerintem simán ráírhatsz a kiszemelt ismerősére. Csak azok a dolgok égők, amiket annak tartasz. Mások mást tartanak annak.

2017. febr. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%

En furcsanak talalnam es valoszinuleg elutasitanam.


De azert mert egy evvel fiatalabb meg nem jelent semmit. Kive ha te 2 eves vagy, o meg most toltotte be az 1et.


Attol meg probalj meg vele kommunikalni, mert ha te nem lepsz, valoszinu hogy o sose fog es akkor csak azon ragodhatsz hogy "mi lett volna ha".

2017. febr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen ez az ami visszatart... ha valaki így bejelölne a semmiből és rám írna hogy a buszon látott, hát nem tudom mit gondolnék, nem igazán jönne be a helyzet. :/ Főleg hogy nyomozgatott utánam Facebookon, hogy megtaláljon.
2017. febr. 9. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!