Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan fogadják a fiúk/férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadják a fiúk/férfiak ha egy lány kezdeményez?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha egy ilyen kapcsolat ki is alakul a fiú részéről mindig kicsit takarékon fog égni? Hiszen neki nem kellett "megküzdenie" a lányért. De hogy ezt elkerüljük mit tehet a lány és mi az ami már sok ha megtetszik neki valaki?
2017. jan. 22. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Tévedésben éltek ti nők: a férfiaknak nem az a küzdés egy nőért, amikor leszólítják, hanem az egész folyamat a megismerkedésen át, a nővel kialakuló komoly kapcsolat és ezt mi szeretjük is, ha van rá érzelmi reakció. Ha beszélgetést kezdeményeztek azt örömmel vesszük, de az nem azt jelenti azonnal, hogy kapcsolat lesz belőle. Mindegy ki kezdeményez, nem számít.
2017. jan. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a megküzdés dolog elég népszerű vélemény, bár szerintem kicsit sántít. Ha mondjuk 10 évben gondolkodsz, akkor addig biztosan nem tart ki egy ilyen dolog hatása - sokkal nagyobb súllyal esik latba, hogy mi az amit "adni" tudnak egymásnak.

Én legalábbis még sosem éreztem olyat, hogy fú de sokat udvaroltam ennek a lánynak, ezért (és csak ezért) megérné feleségül venni.

Mondjuk ha valaki esetleg az első randi után felhívna magához attól sem "értékelődne le" a szememben.


30F

2017. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A legrosszabb ***** válasza:
23%
Érdeket sejtek egy-egy kezdeményezés mögött. Szóval nálam nem jön be.
2017. jan. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

# 3 jól mondja. A kezdeményezés még nem jelent semmit, nem az a küzdés, és nem is felajánlkozás egyik fél részéről sem. Vagy te is olyan vagy, hogy ha egy fiú kezdeményez nálad, akkor onnantól takaréklángon égsz, merthogy úgyis téged akar, és neked már nem kell tenned semmit?

A kapcsolatépítés egy folyamat, aminek vannak nehézségei, kinél kisebb, kinél nagyobb. A kezdeményezés csupán eme folyamat elindítása! És ahogy elindult az ismerkedés, ott derül ki, hogy meddig lehet és érdemes építeni a kapcsolatot. Ott ismered meg a másikat, és ha úgy találod, hogy mégsem szeretnél vele járni, akkor kezdeményező félként is meg lehet szakítani a dolgot. Egy férfinak is ugyanúgy joga van elállni a dologtól pár randi után, ha ő kezdeményezett.

2017. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki. Igen, a megküzdeni számomra is mást jelent. Pl, ha netán akadnak egy vetélytársam, aki szemet vetett a lányra aki nekem is tetszik, akkor megküzdök érte. És itt nem a bunyóról beszélek, hanem érzelmileg. Vagy ha megbántottam, megsértettem valamivel, akkor meg kiengesztelem, és mindent megteszek, hogy a bizalom ismét fennáljon.
2017. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én speciel örülnék neki, mert én magam nehezen nyitok új emberek felé, szóval ha már megszólít vagy próbál beszélgetni, az egy plusz jó dolog. Ettől nem fogok később "takarékon égni", ha úgy alakulna a dolog.

Ezt a megküzdés dolgot sosem értettem, ha van "vetélytárs", akkor úgyis a lány eldönti, én nem szeretem reklámozni magam meg a jó tulajdonságaim. Ha a megküzdés #3-hoz hasonlóan az ismerkedésre vonatkozik...nos, nekem sosem volt küzdelem, hogy valakivel kölcsönösen megismerjük egymást.

2017. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Küzdeni az állatok szoktak!


Én kifejezetten örülök ha a lány/nő jön oda.

Persze ettől függetlenűl ugyanolyan fenntartásokkal kezelem mint amikor én megyek oda.

Hogy egy kapcsolatra ez kihat-e? Én ugyanúgy lehetőségnek, ajándéknak fogom fel az egészet, és becsülöm azt aki tesz is a másikért.

2017. febr. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Teljesen jó. Ha én jobban tetszem neki, mint ő nekem, vagy éppen ő picit rámenősebb, miért ne tehetné meg?

Amúgy szeretem a "bátrabb" lányokat.

2017. febr. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!