Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Párkapcsolaton belül ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolaton belül ez hogyan működik?

Figyelt kérdés

Ha a friss kapcsolatban a barátom úgy mondja, hogy ha van kedved elmehetünk étterembe ebédelni stb, akkor hogyan illik dönteni? Nem akarom lehúzni anyagilag, ő minden nap szokott valamerre beülni, de nekem azért megterhelő lenne egy 20.000 Ft-os számla felét állni minden esetben. Így elfogadjam a meghívást, vagy szerintetek csak udvariasságból ajánlja fel?

21L



2020. jan. 17. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ti hol esztek, hogy egy huszasba kerül. Simán lehet normális étterembe menni úgy, hogy megáll a dolog 8 ezernél. Minden nap meg nyilván nem kell étterembe menni, semmi értelme nincsen.
2020. jan. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én csak 1 ételt tudok enni, mert nincs nagy étvágyam, de ő nyilván több mindent szokott enni 3 fogás több ital stb
2020. jan. 17. 15:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs egységes recept, mindenkinél máshogy működik, ezt meg kell beszélnetek. Szerintem a legtisztább mindig az, ha mindenki fizeti a maga fogyasztását.
2020. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

20.000 forint nagyon sok, ebből mi legalább négyszer eszünk étteremben.

Beszéljétek meg. Nyugodtan bevallhatod, hogy neked ez túl drága, nem fér bele. Ha így is ragaszkodik hozzá, hogy kísérd el, akkor természetesen ő fizessen mindent.

2020. jan. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem muszáj ennyire drága helyre menni. mond el a párodnak, hogy neked nem telik drága helyre, és kellemetlenül érzed így magad, mert nem szeretnéd, hogy mindig ő fizessen. beszéljetek róla. ha ez után néha meghív drágább helyre, fogadd el nyugodtan.
2020. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!