Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy olyan kapcsolat lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan kapcsolat lehet jobb amiben a felek épp hogy megismerték egymást már össze is jönnek, vagy egy olyan ahol megismerik egymàst, randiznak és ha működik a dolog több hét akár hónap után jönnek össze?

Figyelt kérdés

Az első alatt azt értem pl megismerik egymást, és 1-2 hét után már kapcsolatban vannak (de nyilván ennyi idő alatt nem tudják igazán megismerni egymást)

Vagy pedig randizgatnak, ismerkednek, és ha kölcsönös a dolog akkor az után jönnek össze miután már biztosak benne hogy együtt sueretnének lenni?


Vagy akármelyik féle kapcsolat sikeres is lehet akár?

Tapasztalatokat szeretnék hallani. Köszönöm 😊



2019. dec. 6. 01:03
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Definiáld már az összejövést, mert 15 éves koromtól nem mondtuk ki senkivel, hogy "mi akkor most járunk". Akivel randizol és kezdesz érezni valamit kölcsönösen, azzal jöttél össze. Nem azzal, akivel kijelented. Szerintem.
2019. dec. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem a kimondásról van szó, hanem hogy az tart általában tovább ahol először megismerik egymást (hetek, hónapok alatt) addig randiznak csak és semmi komoly nincs köztük.

Vagy az ahol miután megismerkedtek kb egy hét múlva már egy párt alkotnak?

2019. dec. 6. 01:10
 3/9 Rockarc ***** válasza:

Szerintem ez teljesen mellekes dolog egy kapcsolat szempontjabol. Ezt meg statisztikusok is csak ugy tudnak neked megfogalmazni, ha lenne ilyen adatsoruk, hogy nem nagyon korrelal a ketto egymashoz. Akar azt is kerdezhetned, hogy melyik kapcsolat tart tovabb, ahol a magassag kulonbseg 10 centi alatt van, vagy felette? Nyilvan semmi koze hozza, az a meghatarozo, hogy a ket ember mennyire illik ossze.


43F

2019. dec. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem sosem voltak tartósak a kapcsolataim, mert amit te is emlitettel, mindenkivel kb. egyből osszejottunk, és aztán utána persze derültek ki negatív tulajdonságok.

Viszont ismerek egy lányt, akinek hónapokig udvarolt a párja, és már több éve együtt vannak, együtt is laknak, stb.


De szerintem mindkét verzió sülhet el jól és rosszul is, tényleg attól függ, hogy mennyire illenek össze a felek.

2019. dec. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már több tartós kapcsolatom volt, de egyiknél sem tudom megmondani, mikor jöttünk össze. Az mit jelent? Én ha randizok valakivel, akkor azt komolyan veszem, nem ismerkedek mással. Az exemmel 2 hónap után össze is költöztünk, és 7 évig voltunk együtt. A férjemmel 3 hónap után költöztünk össze, és 9 éve vagyunk együtt.
2019. dec. 6. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont most vontam le a tanulságot másodszor (lassan tanulok....), hogy nem szabad gyorsan összejönni, meg kell előbb ismerni a másikat. Nem volt idő sem arra, hogy megismerjuk egymást és az alapján döntsünk egymás mellett, sem arra, hogy kiepuljon a bizalom, a kötődés. Sokkal rosszabb. Most nagyon szenvedek ettől.
2019. dec. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem eddig laposan indulo kapcsolataimbol amikböl hianyzik valami adrenalin vagy nem is tudom, soha nem lett semmi.

Szerintem ha màr eleve az elején nincs valami "tüz", annak honapok mulva sem lesz több èrtelme!

2019. dec. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi sem mondtuk ki a férjemmel, de mi az első találkozásunk óta együtt vagyunk. Nem ismertem egyáltalán, ő sem engem csak annyit éreztünk, hogy többé egymás nélkül nincs értelme. 4 éve vagyunk együtt.
2019. dec. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem ettől függ. Volt olyan kapcsolatom ahol már első látásra szerelem volt szinte, 1 hét ismeretség után már együtt is voltunk. Ugyan úgy jól működött mint azok a kapcsolataim ahol hosszabb randizgatás volt.

Azt az ember pár találkozás után is érzi és tudja ha kapcsolatban szeretne lenni valakivel és bele tud szeretni. A lassú víz partot mos időpocsékolásnak semmi értelme, ha pár alkalom után semmit nem mozgat meg benned a másik abból sosem lesz erős kapcsolat, maximum ilyen "hát végül is nem rossz ember és jó lenne egy kapcsolat" langyos szar.

2019. dec. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!