Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen színű rózsát illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen színű rózsát illik vinni a lánynak ha még nem vagyunk együtt? Tudom vöröset nem, de azon kívül mehet bármilyen?

Figyelt kérdés

2020. jan. 30. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Bármilyen mehet, de én sárgát javaslok.
2020. jan. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Én pont sárgát nem javasolnék, de igazából nagyon indokolni nem tudnám
2020. jan. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

Rózsaszín, esetleg vannak ezek a "foltos" változatok, mint pl. a "cupcake" nevű. Ezek kifejezetten különlegesek.

A fehér az főként a gyász színe, a vörös a szerelemé, a sárgát az irigységgel társítják.

2020. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
A rózsaszín a kedvelés színe. A sárga rózsa a barátságé! A narancs színű a bocsánatkérés rózsája. Én rózsaszínt vinnék.
2020. jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pirosat miért nem?
2020. jan. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mi a kedvenc színe,és válassz olyan színűt.
2020. jan. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. jan. 30. 18:47
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél neki egy kis csokor tulipánt 🙂 az egy kedves kis virág és "lazább" is, mint a rózsa
2020. jan. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Ha jofej a csaj,akkor barmilyet! Ha hisztis pcsa akkor semmilyen nem jó neki.
2020. jan. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 exronin ***** válasza:

Nagyon sok szép virág van még a rózsán kívül. Bemész a virágoshoz, látni fogod. Mond meg az eladónak, hogy mennyit szánsz rá és egy vidám, kicsi csokrot kérsz.

A vörös rózsa valóban a szerelem jelképe, a fehér a temetőben a gyászè. De a többi véleményem szerint, egyszerűen vènasszonyos.

2020. jan. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!