Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a férfi (+30) találkozik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi (+30) találkozik a párja szüleivel először, akivel már együtt él a lányuk, akkor mit illik vinni első találkozásra?

Figyelt kérdés

Az anyukának virág, de az apukának mit? Ne alkoholt..



Nő vagyok és a páromnak akarok segíteni.


2019. márc. 19. 00:22
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
A kérdés: az Édesapámnak mit vigyünk.
2019. márc. 19. 00:59
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Apukádnak egy üveg italt javasolnék, ha nem írtad volna a nyitóban, hogy ne alkoholt.

De miért nem szabad? Alkoholista?

2019. márc. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
31%
Vagy vigyetek neki egy 20 éves fiút.
2019. márc. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Alkoholista? :D pont, hogy nem szereti... nem iszik, inkább, teák meg kávé.. agyf..zt kapok én is. De köszi.


Komolyan bármilyen ötletre nyitott vagyok. Teát ajándékba? Az első találkozásnál? Nem izgulóm túl, de nincs ötletünk.

2019. márc. 19. 01:29
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Alkoholmentes sör? Egy kartonnal.
2019. márc. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%

Vagy kávét.


Rémesek ezek a mai apukák. Nem isznak alkoholt, aztán mindig kínos gondolkodás, hogy mi a csodát vigyenek neki vendégségbe.

Különben én vinnék neki így is italt. Nem kell tudnom, hogy nem iszik. Ha nem issza meg ő, majd megissza más a családjában, vagy megkínálja vele alkalomadtán a vendégeit. Pl. engem. :DDD

2019. márc. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Oké: építkezési vállalkozása van, focizik, teniszezik, szereti a filmeket, régi a 80-es évek pop zenéjét, szeret utazni.
2019. márc. 19. 02:48
 8/20 anonim ***** válasza:
19%
Akkor egy blokktéglát vigyen a kanod az apósnak!
2019. márc. 19. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
... oké.
2019. márc. 19. 03:09
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni díszdobozos teát és kávét, nem csak karácsonykor szokott lenni. Esetleg egy különlegesebb, drágább teaválogatást.

Vagy mindketten kaphatják, ha néztek egy pofás kis ajándék kosarat, amiben van tea, kávé, anyudnak csoki, egy kisebb likőr, stb. Tescoban mindig van ilyen készen összerakva, csak ki kell választani.

A szüleid amúgy is csak a gesztust nézik, hogy nem állít be üres kézzel. Ha nem kimondottan kínos (mondjuk cukorbetegnek csoki), akkor teljesen mindegy, hogy mit visztek.

2019. márc. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!