Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiú a lányhoz vagy lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú a lányhoz vagy lány a fiúhoz először?

Figyelt kérdés

2 Hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel lassan felmerül az együtt alvás gondolata..

Én úgy gondolom, mint fiú, hogy a fiúnak illene először menni a lányhoz. Az én szüleim "nem" foglalkoznak azzal, hogy ki a barátnőm viszont egy lány szülőjét jobban érdekli az, hogy milyen a fiú stb.

Ti mit gondoltok erről? Hogy illik vagy nálatok hogy volt? 17/F



2017. febr. 5. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 4 hónap után aludtam ott először a barátomnál, szilveszterkor. Aztán két hónapig nem aludtunk együtt, fél év járás után felhoztam anyának hogy szeretnénk együtt aludni mert már kevés hogy hetente egyszer max öt órára látjuk egymást a barátommal. Aztán akkor belement, még azt hiszem pár hónapig úgy ment, hogy mondjuk havonta kétszer aludtunk együtt, másfél éve meg minden hétvégén együtt alszunk. De amúgy normál esetben szerintem neked kellene először ott aludnod, vagy nem tudom létezik-e erre valamilyen íratlan szabály :D ha a lány szülei nehezen mennek bele az együttalvásba akkor mindenképp te aludj ott először
2017. febr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Én nem hoznék haza fiút úgy, hogy a szüleim is itt vannak nincs olyan kapcsolatom velük. Tehát inkább én mennék először. De sok lány kevésbé meri a saját szüleinek ezt felhozni mint a pasik, ezért tanácsosabb talán a fiúhoz menni ha ottalvásról van szó. Ha csak bemutatásról és a fiú szüleit kevésbé izgatja pedig a lányhoz
2017. febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igazából az ő szülei jobban belemennének én szerintem.. Anyam mondta egyszer hogy jó lenne ha még nem akarnék senkit se az ágyamba hozni, de rendesek a szüleim nagyon mégis kicsit fusztrált/furcsa lenne ha ő jönne hozzám..

Viszont, ha nincsenek itthon szivesebben elhívnam.

2017. febr. 5. 21:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hoznék haza lányt. recseg/ nyikorog az ágyam...A szüleim ne hallgassák már :D
2017. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt hozzátenném, hogy ócska ikeás...
2017. febr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem éreznétek gaznak ha ti mentek tobbszor?
2017. febr. 5. 23:09
 7/9 Antiszoc válasza:
100%

Igen ! Először a fiúnak illik menni a lányhoz !

Ez tisztességes körökben, kőbe vésett törvény. :)

Lényege, hogy el kell nyerni a lány szüleinek a bizalmát, hogy utána nyugodtan engedhessék hozzád a lányukat.


36/F

2017. febr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm :)
2017. febr. 8. 19:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen szabaly, mi mindig ott aludtunk, ahol praktikusabb volt, vagyis ahol jobb fejek voltak a szulok, kenyelmesebben tudunk aludni, esetleg elmentek masnap reggel a szulok, vagy a mi prorgramunk volt helyileg kozelebb.
2017. febr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!