Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, lányok! Miért írja ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Miért írja ezt? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Megismerkedtünk egy csajjal, chateltünk néhány napot, majd találkoztunk. Jól éreztük magunkat, ezért újabb randit kértem, tegnap találkoztunk is.

A randin mondta, hogy alig két hónapja lépett ki a kapcsolatából és legbelül még nem tisztázta le mit akar, mondtam neki, hogy semmi gond, tudom mit érez, én is voltam már így..

Kérdezte, hogy nekem milyen szándékaim vannak, mondtam nem tervezek semmi komolyat, szimpatikus vagy nekem, a többi majd idővel kialakul.


A tali végén megölelt, közel húzott magához, csókszaga volt a dolognak.. megcsókoltam, vagy két percet smároltunk. Összezavarodva mondta, hogy ezt nem kellett volna és lányos zavarában sietősre vette. Kb fél órával a tali után üzent: A barátnője lemondta az esti filmezést, nem akar zavarni, de ha esetleg lenne kedvem.. Vissza írtam, hogy egy őrületesen nagyot szexelni filmezés címén? Persze :) Írta, hogy 7-re menjek, de nem fogunk szexelni:D


Le is feküdtünk. Azt mondta gátlásos és bizonytalan a testét illetően, annak ellenére elképesztően felszabadultnak éreztem, kitárulkozott előttem, természetesnek tűnt és észveszejtően szexi volt..


Délután írt, hogy neki nem jelentett semmit a tegnap esti. És csak azért ír, nehogy félreértsem.

"Ok." ennyit válaszoltam. Az üzenetemre két órára reagált, hogy ennyire nem jelentett nekem semmit az egész, hogy csak egy okkal elintézem?


Mégis mit akar hallani? És mit akar ezzel mondani, ha meg nem azt írja amit gondol, akkor miért írja?



2020. febr. 2. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Játszmázik. Gáz. Hagyd a p*csába.
2020. febr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%

"És mit akar ezzel mondani, ha meg nem azt írja amit gondol, akkor miért írja?"


Isten hozott a nők világában XD

2020. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Hát tényleg játszmázik, később csak rosszabb lesz.
2020. febr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
A leiras alapján olyan ismerösnek tünik ez a csaj-:D
2020. febr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Kérdezz vissza, hogy miért mondta, hogy neki semmit nem jelentett; te csak tudomásul vetted, hogy így érez!
2020. febr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Játszmázik. Elég lelki beteg h...e pi...csa. Hagyd a francba.
2020. febr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"A randin mondta, hogy alig két hónapja lépett ki a kapcsolatából és legbelül még nem tisztázta le mit akar, mondtam neki, hogy semmi gond, tudom mit érez, én is voltam már így.."


Hiába kérdezed tőle nem fogja tudni. Főleg hogy te se tudod mit akarsz.

2020. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen megérdemelné, hogy egy tőle nagyobb játékossal hozza össze a sors.


"Neki semmit nem jelentett a tegnap este" válasz: Huh, az jó. Megkönnyebbültem, mert volt már jobb egyéjszakásom is. Megnézném a reakcióját egy ilyen válaszra.

2020. febr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igazából jól csináltad, ő mondta hogy neki nem jelentett semmit, elintézted egy okkal.


Egyből elkezd pörögni ezen, mégis mi az hogy neked sem jelentett semmit, igaz ő mondta először, de az egója és nőies kíváncsisága ezt nem hagyhatja annyiban!


Ha tovább húzod az agyát még a végén ő fog futni utánad. Így kell felkelteni egy nő érdeklődését. Kapsz egy virtuális pacsit tőlem.

2020. febr. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. Nem tudom. Bolond.
2020. febr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!