Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ez a viselkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Pénteken volt az első randink, nagyon jóra sikeredett. Még aznap este írt, hogy nagyon jól érezte magát velem, szeretné, ha lenne folytatása a dolognak. Szombat este én írtam neki, csak érdeklődni szerettem volna felőle, mert mondta, hogy meglátogatja a rokonait. Olyan bunkó, sértő stílusban válaszolt, hogy meg is ijedtem tőle. Nem tudtam, hogy mit csináltam rosszul. El is könyveltem magamban, hogy na, ezt is megette a fene, ennyi volt az egész. Erre ma munkában láthatóan felcsillant a szeme, mikor meglátott. Odajött hozzám, csak egy keveset beszéltünk, de tök kedvesnek tűnt, a tegnapi viselkedésről totálisan elfelejtkezve.


Nem akarom a kiállhatatlan hárpiát játszani és számonkérni, hogy mi volt ez az egész, mikor szemmel láthatóan őt nem zavarja a dolog és nem akar róla beszélni.


2020. febr. 3. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Skizofrén? Kérdezzél rá, hogy mi a franc volt ez, mert ilyen kétszínű egyéntől ne akarj semmit.
2020. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet csak többet ivott a kelleténél.

Vagy a haverjaival bulizott és zavarta hogy pittyeg a telefon. Te tudod, hogy sokat lóg a messengeren, vagy ilyenkor nem figyel rá.

2020. febr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem a haverjaival bulizott. Egyetlen egyszer írtam neki, nem is mondhatja, hogy zaklattam volna össze-vissza. És rendszeresen használja a Messengert, de nem ott éli az életét.
2020. febr. 3. 22:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyet velem is játszott egy férfi.... A mai napig nem tudom rá a választ!


Én is skizofrénre gondolok. Vagy nárcisztikus hajlamra...

2020. febr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ma többször elment mellettem munkában, de szerintem munkából hazaérve első dolga volt, hogy írt nekem Messengeren.


Annyira zavar, annyira nem tudom ép ésszel felfogni, hogy mit akar és miért viselkedik így. ):

2020. febr. 4. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!