Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Azt akarja, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Azt akarja, hogy egy pár legyünk vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az elmúlt héten két randim volt a kiszemelt pasival. Első találka jól alakult, csók is elcsattant. Minden találkozáskor

csókkal köszön, ha üzenetben keres gyakran ír szívet és becézget. Eddig csak sétálni voltunk este, másodjára pedig úgy vitt el magához, hogy a szülei nem voltak otthon. Mikor említettem, hogy menjünk el valahová sosem volt kedve, picit azt érzem szégyell engem, nem akarja, hogy lássanak vele, holott látszólag oda van értem.

Mit gondoltok ebből lehet valami komolyabb?

Tudom még csak 2x találkoztunk, de nem akarom magam hülyének nézetni.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

21L



#randi #viselkedés #találkozás #első randi után
2019. szept. 14. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kívülállóként az jön le ebből, hogy nem te vagy egyedül a képben...
2019. szept. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Ne dolj be neki.

Persze,hogy van más is.

Lehet,hogy évek óta.

2019. szept. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak óvatosan és semmi naívitás!
2019. szept. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Hát èn nem tudom de ha pasi lennèk ès a nő első találkozâskor adná magát nint te az kiábrándítana mert 1 mindenkinek adja akkor könnyen magát 2 nincs meg a küzdeni kell èrted èrzès mert hát nem kell te rögtön adod magad így nem leszel èrdekes számára ès max csak meg. Ugni akar majd
2019. szept. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ez elég értelmetlen volt.


Mi az, hogy adja magát?


Nem feküdt le vele, csak egy csók volt. Nem 16 éves, azzal nem kell hetekig várni.


Hogy ismerkedtetek meg? Ha csak 2x találkoztatok, akkor hogy tetszett meg egyáltalán?

Nekem nem az az első gondolatom, hogy biztos van neki más. Nem szeretem, amikor valaki ennyire negatív, pedig jártam már így én is, csaltak meg, összedőlt az életem és kb beleőrültem. De nem feltételezek mindig és mindenkiről rosszat. Ezernyi oka lehet, hogy nem akart elmenni valahova.

Pl. reális, hogy nincs pénze. És nem a barátnőjét szégyelli, hanem hogy nem tudná meghívni semmire.

2019. szept. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

" de ha pasi lennèk ès a nő első találkozâskor adná magát nint te az kiábrándítana mert 1 mindenkinek adja akko..."



És az szerinted nem kiábrándító, aki rögtön ramaszik a nőre? Nyilván másra is.

Amúgy ha ő lefekszik veled, akkor te is véli. Az ég világon semmit nem vehetsz a szemére, és pont annyira vagy te is kiábrándító, mint ő.

2019. szept. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!