Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Korrekt ez a női viselkedés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korrekt ez a női viselkedés? (Hosszabb leírás)

Figyelt kérdés

Megismerkedtem pár hete egy nővel személyesen. Tök véletlen volt, a végén kértem elérhetőséget, de még nem akarta megadni, mert az exen kattogott (ezt a második véletlen összefutáson mondta, mert nem rég van egyedül).

Beszélgettünk akkor, azt mondta, jól érezte magát, de bízzuk a sorsra (ezt arra mondta, amikor rákérdeztem, hogy miért nem ad elérhetőséget).

Most megint véletlen összefutottam vele, beszélgettünk, és azt mondta, keresett facen, de nem talált, mivel nem vagyok fent. Ugyanakkor bánta, hogy elsőre nem adta meg a számát.


Mindegy, szóval másodjára taliztunk véletlen és mostmár felvettuk egymast Messengere. Vasárnap este tök jót chateltunk, sokat nevetve. Tegnap nem kerestem egész nap, csak este, mert dolgom volt.


Ő ezen behisztizett, hogy megtörtem a lelkesedést, mert várta, hogy írjak neki. Este meg írtam, hogy mindjárt leszek, csak közben hívott a régi jó barátom, akivel mindig halasztottuk már ezt a hívást és pár napja tegnapra fixaltuk, hogy valamikor este beszélünk. Utána ezen is kattogott, hogy neki ez rossz, hogyha nem jelzek, hogy miért nem jövök, ha ígértem.


Tudni kell, hogy én mindig korrekt módon állok a nőkhöz, mert azt adom, amit elvárok tőlük.

Szóval kicsit értetlenkedett, hogy akkor én nem is érdeklődők már felőle stb.


Aztán egyszer csak benyögi, hogy hétvégén talizik egy férfival, akivel 2 hónapja már beszélgettek, csak akkor ő (a nő) rázta le, 1 hónapja a fhaszi őt, hétvégén meg egy városi rendezvényen taliztak véletlen és újra beszélgetni kezdtek chaten.


De ugye közben velem is megismerkedett és most, hogy chatelni kezdtünk, meg az élő beszélgetés után kezdem megfogni.

Meg van zavarodva, mert már ezer éve nem randizott, mondta és hogy nem akarna sose megbántani engem, mert kedvel és értelmesnek, korrektnek tart, el tudna képzelni többet is, de legyek megértő vele, hogy összefut ezzel az ismerőssel (randiszerűségnek hívta). Hozzáfűzte, hogy az egyenesség híve, ezért mondta el, s, hogy emiatt nem akar elveszíteni, mert talizik a férfival.


Szerintetek vegyem komolyan ezt a nőt ezek után? Igen, szabadakarata van, nem volt még köztünk semmi, nincs jogom számonkérni, de úgy érzem, megtaposta a lelkem ezzel. Mondtam neki, hogy tegyen belátása szerint, és, hogy ha én ismerkedek valakivel, akkor mást nem futtatok párhuzamosan. Ezt tudnia kell. Mondta, hogy ő sem tenné meg ezt. Csak taliznak. 😄 Aztán azzal érvelt, lehet, hogy közben is rám fog gondolni és ő nem adja könnyen magát senkinek, nehogy ezt gondoljam róla. Nem szexelni megy.


Mondta, hogy sokat gondol rám, akkor pedig jókedvű lesz, mert többször is megnevettettem már. Nem akar megbántani, sunnyogni sem, ezért mondta el.


Mit kéne tennem? Ugyanolyan lelkesnek maradni, miközben tudom, hogy hétvégén ezzel az emberrel randizik? Fú, idealista emberként rohadtul nem szeretem a nem tiszta szituációkat.


Te mit tennél?


A nő elvált amúgy, 35 éves (3 éves a kisfia), én 32 leszek hamarosan, a másik ürge 38 körül.


2019. szept. 17. 09:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Nokent mondom, tiltanam a picsbe mar a hiszti el rogton. Anyam kinja szorakozna ezzel a novel. 13 evesek ertelmi szintjen van.
2019. szept. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%

Normális vagy?


Azonnal és véglegesen ejtsd!

2019. szept. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%

Mondjuk az egész nap nem kerested részre annyit tudok mondani, hogy egy rövid üzenetet biztos le tudtál volna írni 2 perc alatt, szóval az gyenge kifogás.

Viszont ez a másik palival találkozik dolog után nem venném komolyan, szóval szerintem építsd le

30n

2019. szept. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

A nők kiválóan el tudnak embereket rakni tarcsiba, ha valami nem úgy jön össze. ha korrekt lenne, akkor annak a másiknak azt mondta volna, hogy bocs, de ismerkedik valakivel, nem alkalmas a találkozás.

Nős vagyok, de ha ismerkednék egy nővel, aki valóban érdekel, akkor a havert mondom le, bár... mindenesetre ha megígérted, hogy mész chatelni, akkor a minimum, hogy szólsz neki, hogy valami közbejött. Neked sem esett volna jól. A csaj viszont komolytalanná vált azzal, hogy találkozik azzal a másik fickóval. Ők nem ezeréves jó barátok, hanem két ember, akik párkapcsolat reményében kezdtek el ismerkedni egymással. ha találkoznak, arra nincs más magyarázat, csak hogy adnak egy esélyt a dolognak. Randiznak. Aztán majd kiderül, hogy mire mennek egymással. A csaj korrekt próbál lenni, csak nemigazán sikerül neki. Így kell kinyírni egy bimbózó románcot már az elején. Én csak a magam nevében beszélhetek. Vagy teljesen hagynám a francba, vagy ha tényleg látok (látsz) benne fantáziát, akkor ha épp olyanom van, akkor válaszolnék a megkereséseire, de energiát nem sokat fektetnék az ügybe. Majd szól, ha akar valamit.

2019. szept. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és segítséget nyújtó válaszokat. Utolsó főleg! Ez az, hogy ha annyira megfogtam volna, akkor azt mondja le. Ez van. Akiről azt gondolnád, hogy értelmes nő, valójában szintén cink, mint a ribik.
2019. szept. 17. 10:15
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én is nő vagyok, ez klasszik talonban tartás részéről. Megnézi melyik a két pali közül szimpatikusann. Gondolom mivel besértődött azon, hogy nem kerested, előrántotta a talon palit, hogy majd ő legyezgeti az egóját. Mert ő ugye egy rettentően kelendő nő, szóval ezzel azt is akarja mutatni, hogy "nem kerestél? Nem baj, most megkapod, mit hagytál ki". Emiatt nyilván rohadtul gagyi főhősnőnk viselkedése. Utoljára oviba volt menő "lecserélni" Jancsit Karcsira, mert Jancsi nem tépte meg a haját.


30n

2019. szept. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Rockarc ***** válasza:
85%

Nezd, szerintem egy csomoan mast gondolnak a kapcsolatrol, nincs egy altalanos definicio. Amikor "hisztizett", hogy nem kerested, azzal arra akar utalni, hogy keresd surubben, mert o igenyli. Kapcsolat elejen az a legrosszabb, ha a masikat bizonytalansagban tartod. Oramu pontosaggal kell az igereteket teljesiteni, mert a masik semmit sem tud rolad. Meg azt sem, hogy mikor kelsz fel es mikor alszol. Ezen a reszen en napirendre ternek es jobban odafigyelnek. Ha azt mondom, hogy este 6-kor keresem, akkor este 6-kor megy a hivas, kulonben sosem fog komolyan venni.


A masik talalkozos dolog mar neccessebb. Egy reszrol pozitiv, hogy felvallalta es oszinten elmondta, mert mondhatta volna azt is, hogy kollegaval megy es tenyleg semmi kozod hozza. Masreszt ez egy randi lesz. En azt gondolom, hogyha akar, akkor menjen el ra. Nem vagyunk meg egymasnak senkik, mindenki keresi a parjat, nem akarom a lehetosegeit elrontani, korlatozni, plena ugy, hogy meg szemelyesen nem is talalkoztunk. Ha az megvolt, ott meg lehet egyezni, hogy no more randi masokkal. A mostani helyzetet a korulmenyek okoztak.


Eleg nehez projekt a tarskereses, mert igen sok osszetevoje van, es sok minden belejatszik. Empatia es rugalmassag, szeirntem ez a ket legfontosabb osszetevoje. A leirasod alapjan ket eleg jo tulajdonsagot is villantott, ami hiany a mai vilagban. Az egyik, hogy varja mikor keresed, mert tervei vannak veled, a masik pedig az oszinteseg. Te meg kamu kifogasokat gyartasz, hogy nem irsz ra "mert dolgoztam". Milyen munka az, ahol meg a konyhaba sem tudsz kimenni egy pohar vizert es rairni egy annyit a masikra, hogy de jo volt a tegnap este?


Erdekes, hogy te komolytalanozod le a not, mert szerintem te sem vagy komolyabb. Szoval az empatia es a rugalmassag teren igencsak kihivasokkal kuzdesz. Lehet ennek ellenere is sikered lesz valamikor, de parkapcsolati szempontbol az ilyen emberekre szoktak mondani, hogy nehez eset, mert minden furcsa neki, ami nem a nagy konyv szerint tortenik. Nekem ezek jutottak eszembe a tortenetedrol.


43F

2019. szept. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Rockarc, részben igazad van, de a második fele nem igaz. Egész nap ügyeket intéztem, xarni nem volt időm, de biztos kamu kifogásokat gyártok, hogy miért nem írtam. Azért köszi a többi részét. 🙂
2019. szept. 17. 10:34
 9/19 anonim ***** válasza:
67%

Hagyd a fenébe és keressél egy normális nőt,mert ez egy hisztis p...a.

33/N

2019. szept. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%

Semmilyen másik faszija nincs, téged kedvelt meg, el is mondta, rád gondol stb.

De! Mire eldöntötte hogy veled viszi tovább a szálakat, erre te elkezdtél játszmázni, megígérni hogy keresed, írsz neki, erre nem írtál neki a megbeszéltek szerint.

Csalódott. Nem csodálom. Erre most fel vagy háborodva, hogy miért talizik egy másik taggal. Nem tudom hogy te mit akarsz ettől a nőtől, de ha valamit igen, akkor villámgyorsan rendezd vele a szándékaidat, de akkor mond meg neki hogy ne faszizzon.

2019. szept. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!