Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit szóltok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szóltok hozzá, ha első randin a program egy séta, de rossz az idő?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Egy jó ideje tinderezek és felmerült bennem egy kérdés. A legtöbb randipartnerem eddig első randira kávézni hívott vagy valami mást meginni. Ritkábban vacsorázni, de azt nem szoktam elfogadni, mert szerintem első randin nem kell sok pénz költeni, ráadásul evés közben nem olyan jó beszélgetni.

Aztán van a harmadik csoport, akik sétálni hívnak. Tavasszal, szép időben szerintem jó program a séta. De nem értem, hogy télen, rossz időben vagy nyáron délután 40 fokban miért sétálni akarnak? Múlt héten ketten is sétálni hívtak, miközben konkrétan riasztás volt kiadva Budapesten a hatalmas szél miatt... Amikor meg megmondtam, hogy ilyen időben nem szeretnék sétálni, megsértődtek. Szerintem sétálni akkor jó, ha süt a nap és minimum 15-20 fok van (én sajnos nagyon rosszul bírom a hideget.) Ezt meg is szoktam mondani, de valamiért ez sosem tetszik nekik.Olyan érzésem van, hogy az illető fukar és nem akar egy forintot sem költeni, még magára sem (érdekes módon a sétálós úriemberek sosem csóró diákok, hanem olyanok, akik már dolgoznak.) Én nem várom, hogy fizessen nekem bármit, ki tudom fizetni magamnak is. De ez olyan spúr benyomást kelt...

Arra lennék kíváncsi, hogy ti, lányok mit gondoltok az ilyen randiprogramról? Séta hidegben/szélben/ rossz időben?



2020. febr. 8. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nekem ez az echte szrrágó kategória. Azok szokták szar időben sétáltatni a nőt, akinek egy kávét fizetni is derogál. Az illetővel az szokott az utorandim lenni, de az is úgy, hogy beülök valahova és inkább meghívom őt is, minthogy még egy lépést tegyek odakinn. Szeretek sétálni és mozogni, de ez nem az a hely, ahol fogok.
2020. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
*az szokott az utolsó randim lenni az illetővel
2020. febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud/nem akar meghívni egy kávéra sem, elég egyértelmű.
2020. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt,hogy ez egy elég tré dolog. Egyszer egy csávó randira hívott télen,nem beszéltük meg előre mit csináltunk, hova megyünk.. végig sétáltuk a rakpartot, asszem mínusz fok volt, nagyon fáztam,és rá két napra elég csúnyán le is betegedtem. Asszem az volt vele az utolsó randim. :D sőt még nem is tetszett annyira,de jól szituált volt,a pénzzel nem volt gond sztem,mert jó kis munkahelye volt. Akkor még kezdő randis voltam, utólag már biztos kinyitnam a számat és mondanám a fickónak,hogy üljünk be valahova..
2020. febr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy nem akar pénzt költeni, vagy így akar tesztelni. (Hogy ajándékozós-nyaralós-éttermezős lány vagy-e? Ha elvárnád hogy meghívjon mindenhová, ezek után nem akarnál tőle semmit. Az más kérdés, hogy ezzel magára is rossz fényt vet.)
2020. febr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Az bántott inkább, mikor a sráccal találkoztunk a metró előtt, hozott egy szál virágot és sétáltunk, aztán megjegyezte, hogy azt hitte, felmegyünk hozzám. Én szívesen sétáltam a szeles időben, de hogy a virágért szexet várt, az nem esett jól.
2020. febr. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!