Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha (jobb program híján)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha (jobb program híján) elmegyek teázni/kávézni egy pasassal akiről sejtem, hogy én bejövök neki, de nekem ő abszolút nem jön be, akkor hülyítem/rossz vagyok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 21:17
 1/10 Patrik24 ***** válasza:
Pontosan, jól gondolod.:)
2012. dec. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jól gondolod. Rossz vagy! Nem kellene.
2012. dec. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Ha elmondod Neki,hogy Te nem akarsz semmit akkor nem vagy rossz.Ha pedig hagyod magad és hagyod,hogy küzdjön érted,akkor az érzéseivel játszol.Gondolom ez Neked sem esne jól! :)


27/F /viselkedéselemző/

2012. dec. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ha megmondom hogy bocs, de NEM JÖSZ BE NEKEM, akkor abból sértődés lesz. Ezt nem akarom, utálom a konfliktusokat.

Inkább jobbnak látom, ha úgy teszek mintha csak barátkozna, és nem esne le hogy többet akar..

2012. dec. 15. 21:23
 5/10 Ivan Iljics ***** válasza:

Nem szép dolog játszani mások érzéseivel.


Amikor nemet mondunk, a legtisztább ha szakítunk minden kapcsolatot. Amennyiben ez nem lehetséges, hidegen kell(ene) viselkedni.


Nem hagyni hogy "barátkozzon", mert az nem egyértelmű elutasítás. Egyértelmű elutasítást érdemel, mint minden ember. Ha mást nem szeretnél tőle, ennyit akkor is megtehetnél.

2012. dec. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha ezt megteszed később Neked lesz rosszabb!Mond meg neki,hogy beszélgethetünk,de mint barátok és ne beszélgessünk párkapcsolatról stb stb..bár valószínű,hogy ez nem fog menni! Nő és férrfi között nincs barátság!


27/F /viselkedéselemző/

2012. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Patrik24 ***** válasza:
Kérdező minek tetted fel a kérdést? Te is tisztában vagy vele, hogy helytelen amit teszel, csak hülyíted mert nincs másik, kihasználod, jól esik, emberileg nem tiszteled, a válaszoktól függetlenül is ezt megteszed, tehát?:D no comment
2012. dec. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Természetesen mond el neki az igazat ezzel csak meghosszabbítod a kínlódását hogy ne tudjon tovább lépni. Egyébként már voltatok teázni vagy csak fogtok menni?
2012. dec. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

OFF

Felszólító módban: mondd

ON

Nem biztos, hogy sértődés lesz belőle. 1-3 alkalommal lehet még bizonytalannak lenni, de utána már illik elmondani. Még meg is változhat az érzésed. De akármit mondasz, ő reménykedni fog, ha rendszeresen találkoztok.


A páromnak volt egy olyan randija egy-két évvel a találkozásunk előtt, ahol az elején megmondta a pasinak, hogy nagyon jó fej, de csak barátok lehetnek. Találkoztak többször is később, de természetesen nem történt semmit, mert egyik oldalról tényleg csak barátság volt. Gyakorlatilag egyszerre ismertem meg mindkettőjüket. Azonnal feltűnt, hogy riválist lát bennem. Mindig próbált távolt tartani a kiszemeltemtől. Apró sunyiságokat művelt, amelyeket csak én vettem észre.

Már egy éve együtt voltunk, amikor találkoztunk hármasban. Akkor fogta fel igazán, hogy mi egy pár vagyunk és neki már sosem lesz esélye. Teljesen meg volt zavarodva.

2012. dec. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ha megmondom hogy bocs, de NEM JÖSZ BE NEKEM, akkor abból sértődés lesz."

Még mindig sokkal jobb, mint a "legyünk csak barátok" duma.

2012. dec. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!