Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bunkóság, ha első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bunkóság, ha első randin nem hívom meg a lányt?

Figyelt kérdés

Elég szemrehányóan nézett a csaj, amikor a randi végén csak a saját részemet fizettem...kérdeztem tőle, hogy most mi a baj, mondta hogy semmi, de érződött, hogy nem tetszik neki. Csajok! Ez tényleg bunkóság volt a részemről?

21/F



2020. febr. 16. 09:57
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Első randin igen.
2020. febr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eléggé. Nem azért, mert aranyásórbancqrva lennék, hanem azért, mert szerintem mindig annak illik fizetni (vagy legalább udvariasságból felajánlani, hogy fizet), aki elhívta a másikat. Ha csóró vagy, akkor szervezz olyan randit, ami nem kerül pénzbe vagy max egy 300 forintos kávét isztok fejenként. Ha csak a pénzt sajnálod tőle, akkor pedig keress olyan nőt, akire szívesen költesz.
2020. febr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
97%
Nem volt bunkóság, de részemről nem lenne második randi. Mondom ezt úgy, hogy már elsőnél is fel szoktam ajánlani, hogy állom a részem, a másodiknál meg eleve úgy kezdek, hogy te hívtál meg múltkor, most rajtam a sor.
2020. febr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem semmi bunkó nincs ebben. Te fizetted a részedet, ő is fizesse az övét. Aki ilyenért dob, hidd el, azért nem kár. A mai nők szeretik hangoztatni magukról, hogy emancipált, erős, független nők, de a saját részüket nem képesek kifizetni. Ne bánkódj miatta.
2020. febr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bunkóság. Milyen meghívás az ilyen?

Gondolom nem ő hívott téged randira.

2020. febr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Bunkó, sóher kis nyominger gyerek vagy.
2020. febr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
7%
Nem. Így legalább ki tudod szűrni az aranyásókat. Bár nehéz lesz, mert amint az eddigi válaszokból látod, a nők nagy többsége az.
2020. febr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha te hívtad el randira, akkor igen, elég nagy parasztság. Hiszen ezt jelenti a randira hívás is, hogy meghivod.

És nem gondolom, hogy a férfinek kell fizetnie mindig. Ha én talalok ki programot, akkor én fizetek. Most legutóbb én vettem a kincertjegyeket, de volt, hogy én hívtam meg vacsorázni a kedvesemet. A második randin pl én fizettem a mozijegyeket és azóta is igyekszünk egyenlő arányban beleadni a közös programokba.

De ha az első randin sajnálja tőlem a másik azt az egy csésze kávét, vagy narancslevet, úgy hogy ő hívott el eleve, akkor nekem ott vége lenne a dalnak.

2020. febr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
#7 az miért aranyásóság, ha elfogadok egy meghívást? Nyilván következő alkalommal én hívnám meg őt. Annyira ciki a fillérezgetés étteremben, még a barátaimmal is kifizetünk egymásnak egy kaját vagy egy italt, hogy ne kelljen azzal bsztatni a pincért, hogy külön adjon számlát, külön számolgassa a pénzt, stb. A külön fizetés olyan, mintha semmi közünk nem lenne egymáshoz, totál idegenek vagyunk, csak véletlenül épp egy asztalhoz ültünk le. Akkor már inkább beülök valahová egyedül.
2020. febr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Az!
2020. febr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!