Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első benyomás már nuku?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első benyomás már nuku? Milyen dolog melegítőben menni a már hetek óta várt randira? Most én vagyok a tahó?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akivel egy haverom által ismerkedtem meg, neten dumáltunk facen sokat. És megbeszéltünk, hogy akkor randizunk, persze képeket láttunk egymásról, szóval nem ismeretlenbe ment a dolog.

És egész szép csaj, legalábbis a képeken az, vasalt haj, igényes divatos öltözködés, minden tudjátok...

És már egy hete arról dumált nekem, hogy várja már a pénteket meg minden.

És eljött, melegítőbe, mackó nadrágba, összefogott hajjal, smink nélkül, tiszta kómás fejjel.

Már messziről rám köszönt, szólt nekem, és jött felém, köszön, én meg mondom: "ez megint valami kéregető?? Mit akar ez tőlem, honnan tudja a nevem" erre hajol oda puszit adni, mondom, "na ez aztán új módja az apró kunyerálásának... :D"

Utána leesett hogy ki is Ő de meglepetés volt, inkább megdöbbenés!


És dumálgatunk, és puhatolóztam, hoyg "Na, edzésen voltál?"- utalva az edző cuccra, sportcipő, no smink, összefogott haj,

-Nem, miért?

-Ja, semmi csak jó az alakod, gondoltam onnan jössz.

-Jajj, köszi cuki vagy!


Azért nem árulom el magam... :D


Akkor máshogy derítem ki!

-És mit csináltál ma?

-Áh semmit, otthon voltam, , facebookoztam, néztem egy filmet...


Ja, a film, és a face közé egy hajvasalás, és egy szolid smink a már egy hete várt randira már nem fért bele ugye?


Na most nem azért, mert tudom, hogy néz ki valaki smink nélkül egy átlagos napon, nem fogja kivakolni magát egy lány ha otthon van, nem is várhatom el, de, milyen dolog már, hogy 1 hete várt (elmondása szerint, mert minden nap emlegette, hogy várja, meg minden) randira egy normálisabb ruhát nem képes felvenni? Mosásban volt az összes ruhája, és már csak a mackó nadrág maradt? Vagy mi?


Most én tahó lennék emiatt, mert ez rosszul esett nekem?


Most őszintén, ha 1 randira készülsz és tudod 1 héttel előre minden nap meg van ebszélve, hogy péntek randi, akkor csak nem a sportoláshoz használt mackónadrágod veszed fel, ami benn rohadt a szekrénybe!


'Há nem?

19/F



2014. máj. 11. 19:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
Nem...lehet hogy csak tesztel hogyha így szépnek látod akkor ő is szívesebben van veled,de ezek után felejtsd el te tahó...
2014. máj. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem igaza van a kérdezőnek.
2014. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Há' de! Abszolút igazad van. Én sose megyek ki melegítőben a házból, még a leszétesettebb napokon sem, vagy max. az udvarra, kertbe. De randira tuti kicsinosítanám magam, tehát haj rendbetéve, enyhe smink, és csinibe öltöznék, de ez csak én vagyok.
2014. máj. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Mostanában eléggé divat lett melegítőnadrágban mászkálni, meg sportcipőben. Habár én ilyesmit csak otthonra hordok... De nagyon sok csajt látok a városban így.
2014. máj. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem igénytelen dolog, mikor már 3000-ért is veszel farmert a Tesco-ban, vagy még olcsóbban a turiban.
2014. máj. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Ez durva. Ha tahóság, ha nem, egyetértek veled. Én sohasem megyek még a sarki boltba sem melegítőben (nem mintha ez elítélendő lenne ha valaki úgy megy boltba:). Randin mindig illik csinosan, ápoltan, igényesen megjelenni.

27/N

2014. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem öltözök ki külön randira, de igen, nem az otthoni pihenős ruháimba mennék el (fura is lenne, mert általában egy pizsomashortban + laza pólóban / topban vagyok itthon), az biztos, és nem összefogott hajjal, kómás fejjel, hanem úgy, ahogyan általában is kimegyek itthonról emberek közé.


Lehet annyira belemerült otthon a Facebook-ba és a filmezésbe, hogy elfelejtette, hogy randija lesz aznap. :D

2014. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Teljes mértékben megértelek kérdező.


Mondjuk felül tudlak múlni simán :D

Én is anno egy hetet vártam egy randira. Nagyon készültem, csini ruha, enyhe smink stb. A srác meg megjelent egy olajos overallban, totál mocskosan, büdösen, hogy "Heló, hova menjünk akkor?"

Majdnem kicsúszott a számon, hogy a kórházba, mert most kaptam egy enyhe szívrohamot.


Puhatolóztam, hogy csak nem munkából jössz?

Válasz: Ja, nem, otthon mindig így vagyok, nem volt kedvem fürdeni meg átöltözni.


B.......meg. :D


25N

2014. máj. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Hát kérdező, én egyetértek veled.

Nem is igazán tahóság ez... Inkább igénytelenség. Vagy inkább képmutatás.


Addig amíg készül róla egy kép amit kitehet a facebookra, felöltözik úgy mint egy diva, aztán amikor meg kimegy az utcára felhúzza a macinacit.


Őszintén szólva, ha én lettem volna a helyedben, megköszöntem volna a lehetőséget és "nem igazán illünk össze" dumával szelíden elküldtem volna.


Aztán ha utána meg csapatná fb-n a magasröptűt, hogy a férfiak milyen szemét ge*ik, jól megírtam volna neki, hogy "legalább nem mackóba megyek el randira".

:DDD


Érdekes dolog ez amúgy, mert annyira nem jellemző manapság. Inkább túlsminkelik magukat a csajok mintsem igénytelenül jelenjenek meg egy randin..



23F

2014. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Egyetértek veled. Még ha nem is annyira öltözött volna ki, legalább egy jobb farmer valami csinosabb felsővel, kicsit rendbe rakott fizura azért mindenképpen elvárható lett volna.
2014. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!