Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bunkóság, ha első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bunkóság, ha első randin nem hívom meg a lányt?

Figyelt kérdés

Elég szemrehányóan nézett a csaj, amikor a randi végén csak a saját részemet fizettem...kérdeztem tőle, hogy most mi a baj, mondta hogy semmi, de érződött, hogy nem tetszik neki. Csajok! Ez tényleg bunkóság volt a részemről?

21/F



2020. febr. 16. 09:57
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Áááá! Dehogy. Csak öszinte voltál. Örült a lány az utolso randitokon?
2020. febr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
91%
Az, de úgyis mindjárt megjelenik az incelkommandó akik lelkesen aranyásóznak le minden nőt aki örül, ha gesztusként egy kemény 700 ft-os italra vagy sütire meghívják, mondom ezt férfiként.
2020. febr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Igen bunkóság volt.

Első randin főleg ,meg gondolom nem tízezres nagyságrend volt,

Kisebb összeget akár a kollégámnak is kifizetek majd viszonozza.

Ha 1-2ezer forinton fillereskedtél tuti nem látod többet.

2020. febr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
92%

Akinek ez a szint aranyásó kategória azt nőként szeretettel meghívom egy kávéra és egy desszertre 😀😀😀

Sok soher kutya

2020. febr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
47%
#9 Elfogadni a meghívást nem aranyásóság. Elvárni már az.
2020. febr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
89%
#15 maga a randira hívás egy meghívás.
2020. febr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha meghívsz valakit, akkor te fizeted, amennyiben nem kéri a másik, hogy hadd adjon bele ő is. Ez nem csak randikon igaz, hanem akkor is, ha egy barátot vagy rokont hívsz meg valamire.

A barátom az első randinkon meghívott, de a fizetéskor felajánlottam, hogy fizetem a saját részem. Fizettem volna szívesen, ha jól emlékszem nem lehetett volna több, mint 2000 forint. Azt felelte, ő hívott meg, ő fizet, pláne első randin.

A második randikon én fizettem, ugyanaz történt, mint az elsőn, csak fordítva.

A harmadikon már mindenki a saját részét, de nem is meghívásos volt, hanem megéheztünk séta közben és beültünk valahova.

Amúgy felteszem az első randira nem egy öt csillagos luxusétterembe vitted, szóval kétlem, hogy akkora összegekről lett volna szó, amik tönkretesznek.

20/L

2020. febr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Igen az volt. (kivéve, ha nem jött be a csaj és nem akartál második randit). így ezzel a huzással megoldódott:)
2020. febr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
20%
14-es köszi elfogadom. Írj privit.
2020. febr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
87%

Igen, az. Nem vagyok fillérb.ó, de a férfi se legyen az. Első randin, ha te hívtad meg a lányt, akkor illik fizetni. Ha nagyon nem akarsz pénzt költeni egy randin, akkor meg oly a helyre kell elhívni, ami ingyen van.

Szerintem elég sokat elmond egy pasiról az, hogy nem képes kifizetbi tetves 1000 forintot egy sütiért/kávéért/üdítőért. Ennyit a haverjaimra is simán rááldozok, nehogy már ez vágja földhöz...

De egyébként a következőn nyilván visszahívon, ez alap. Párommal is első randin beültünk étterembe, ott ő fizetett. Aztán elmentunk sütizni, azt álltam én. És mivel az étterem nyilván drágább, a következő alkalmat is én fizettem.

2020. febr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!