Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz, ha egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha egy lányt akivel csak a reggeli buszon találkozok, elhívnám reggelizni?

Figyelt kérdés

Heti kétszer megyünk egy busszal reggel, beszélni nem beszéltünk, nem ismerjük egymást (nevét sem tudom).

Ki mit reagálna?

"Szia! Ne haragudj, hogy így leszólítalak, főleg ilyen szöveggel, de nem volna kedved eljönni velem reggelizni, vagy meginni egy üdítőt?

Gondolom az egyetemre mész, az agynak meg fontos..."

F20



2020. febr. 16. 19:23
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kávézni hívnám, az nekem jobban esik reggelente, reggelizni nem is szoktam
2020. febr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2020. febr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, örülök, a megerősítésnek, hogy az ötlet jó, csak későbbre időzítsem. :)
2020. febr. 16. 19:43
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
De ne bántsd ki a csokit te!:D Bontatlanul egy Marst mondjuk és majd megeszi később!
2020. febr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
86%
Ha tömött a busz, akkor csinálhatsz úgy is, mintha véletlenül finoman meglöknéd, aztán bocsánatot kérsz, és elkezdesz vele beszélgetni. Morbid ötleteim is vannak, de azoknak nem feltétlenül örülne a hölgy.
2020. febr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
56%
Ismerkedj felnőtt férfi módjára, ne úgy mint efy 8 éves :"D
2020. febr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, de biztos nem mennék enni idegennel.
2020. febr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy egyből szerencsés reggelizni hívni, előbb beszélgess vele. Az is lehet, hogy otthon már reggelizik indulás előtt. Én például szoktam, volt már olyan, pont főiskolás koromban, hogy nem reggeliztem és rosszul lettem, szóval hacsak nem laborvizsgálat miatt vérvételre megyek, ami azért eléggé ritkán fordul elő, általában reggeli nélkül nem indulok el otthonról, legalább egy kis műzli vagy egy pohár tej, pár falat, ha több nem jön össze, csak ne legyen üres a gyomrom. Szóval ne indíts reggelivel akkor sem, ha reggel van. :-)
2020. febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kávéra meghívás nagyon jó ötlet. Ott már el fog dőlni a dolog, hogy mit reagál a lány és nem kell többé agyalnod.
2020. febr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

#16

Ismertethetem neki a Rolle-féle középértéktételt is, az nagyon megy, csillogó szemmel átélem meg minden, de nem biztos, hogy vevő lenne fél 8-kor analízisre.

2020. febr. 16. 20:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!