Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz, ha egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha egy lányt akivel csak a reggeli buszon találkozok, elhívnám reggelizni?

Figyelt kérdés

Heti kétszer megyünk egy busszal reggel, beszélni nem beszéltünk, nem ismerjük egymást (nevét sem tudom).

Ki mit reagálna?

"Szia! Ne haragudj, hogy így leszólítalak, főleg ilyen szöveggel, de nem volna kedved eljönni velem reggelizni, vagy meginni egy üdítőt?

Gondolom az egyetemre mész, az agynak meg fontos..."

F20



2020. febr. 16. 19:23
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha a reggelit kávéra cserérled az utolsó mondat kivételével szerintem nyugodtan próbáld meg. Az rettentő erőltetett és kínos.
2020. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért nem jó, mert lehet, hogy siet reggel. Én legalábbis sem gimnáziumba, sem egyetemre nem úgy jártam/járok, hogy a buszozás, utazás után még legyen felesleges fél-egy órám randizgatni valakivel. Másrészt pedig nem is mindenki szeret reggelizni, én pl sosem szoktam, reggel egy kávét iszok még otthon és később, délelőtt eszek. Emiatt pedig felesleges lenne elmulasztani az ismerkedést.

Szóval szerintem célravezetőbb lenne, ha beszélgetést kezdeményeznél és megbeszélnétek egy olyan időpontot randira, amikor mindketten ráértek, nem kell sehová rohanni.

2020. febr. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Esélytelen volt bármit lépnem, kb 5 méterre álltunk egymástól, kb 15-20 ember állt közénk
2020. febr. 17. 18:20
 24/34 anonim ***** válasza:
55%

Nem gáz.

Ha bejönnél:lányos zavaromba elmennék veled.

Ha nem jönnél be :szimplán annyit mondanék bocsi sietek és elmennék.

Ha bejönnel de nincs aznap időm:megmondanam, hogy sajnos a mai nap nem jó, de a többi nap raerek 😀

2020. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
60%
Nem baj, lesz még alkalmad!!! Drukkolok!
2020. febr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
70%
Ne add fel, próbáld egyszer megszólítani valahogy! Én is drukkolok!
2020. febr. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Ezen mit kellett lepontozni?
2020. febr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, siker esetén visszajelzek
2020. febr. 18. 21:43
 29/34 A kérdező kommentje:

Hát... Ez a koronavírusos szükséghelyzet eléggé bekavart (több mint egy hete nincs egyetem, egy hete nem hagytam el a városrészt [falut]).

Viszont tudom a nevét, szingli is. Írtam neki, hogyha vége lesz ennek, meginna-e velem egy kávét, de nem nézte meg, nem jelölt vissza (erre számítottam mondjuk).

2020. márc. 21. 19:20
 30/34 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megijedt attól, hogy "nyomoztál" utána, vagy ismeretleneket egyszerűen nem igazol vissza, vagy csak nem ismerkedik. Tapasztalataim szerint sok olyan lány van, aki nem nyitott semmire, ilyen-olyan okokból (önbizalomhiány, karrierizmus, aszexualitás, érdektelenség stb.), sajnos sok közöttük a "kemény dió", de ne add fel, ha nem ő, akkor biztosan lesz más. Még fiatal vagy, előtted az élet, rengeteg más lánnyal is ismerkedhetsz.
2020. márc. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!